AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi?

Yaklaşık on yıl önce çok gizli yukarıdaki forumu düzenli olarak ziyaret ederdim, her zaman okumak için ilginç konulardı. Yine de bir süre sonra komployla ilgilenmedim ama her zaman ara sıra tekrar kontrol et ve sonra iyi bir konu olup olmadığını görmek için. Şimdi hepsi siyasi konular olsa da ve neredeyse tüm Trump ve Covid yanlısı komplo meseleleri de var. Hala topluluk araştırmalarıyla ilgilenen benzer siteleri öneren var mı? Yoksa internetin tamamı artık sadece politik bir yankı odası mı? Kayıt için solcu ya da sağcı değilim, kişisel duruşumu açıklamayacağım Sadece Reddit dışında ilginç komplolar arıyorum ve AboveTopSecret’e de ne olduğunu merak ediyorum. Merak ediyorum, onların qanon iplikleri gerçekten bütün tahtayı devraldı mı?

“AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi?” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 313

2. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, saolun , gaye – 140

3. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 420

4. Gaziantep merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 05-12-2020 05:04:49

5. Van dan kimler var. AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? . Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 114

6. Ordu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 15-12-2020 22:39:44

7. Giresun merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 16-12-2020 17:25:11

8. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 390

9. Samsun dan kimler var. AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? . Selam herkese siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 407

10. Artvin dan kimler var. AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? . Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 132

11. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 479

12. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, şukuladım , Emine – 8

13. Samsun merkezden ben memo. Mrb web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:31:05

14. Amasya dan kimler var. AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 216

15. Şanlıurfa merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 29-01-2021 12:04:55

16. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, saolun , memo – 152

17. Bu konu : ” AboveTopSecret’teki topluluk şimdi sadece sağcı gibi mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , emin – 6

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link