Kategoriler
Genel

Abraham Lincoln suikastının arkasında daha büyük bir plan olsaydı ne olurdu?

Bunu tam olarak geliştirmedim, bu yüzden herkesin beyin gücünü takdir ediyorum. Ancak, Andrew Johnson görevden sonra başkan oldu (başkan yardımcısıydı).

Güneyli bir sempatizandı, özgür kölelerden korumayı kaldırmaya çalışıyordu ve kongre iktidarını engellemeye çalıştığı için ilk etkilenen cumhurbaşkanı oldu. Etkilenen son iki cumhurbaşkanının aksine senato tarafından neredeyse görevden alındı. 66-34

Johnson ile Lincoln’ün suikastçısı arasında herhangi bir bağlantı var mı? Johnson, Lincoln'un yaptıklarının çoğunu geri almaya çalıştı. Johnson'dan ölümü umursadığını gösteren bir şey bulamadım. Bu araştırıldı mı? Lincoln’un katilinin öldürüldüğü konusunda inanılmaz derecede şüpheli görünüyor ve Başkan Yardımcısı kişisel çıkarları için bir arkadaşın ölümünü kullanıyor.

“Abraham Lincoln suikastının arkasında daha büyük bir plan olsaydı ne olurdu?” için 16 yanıt

Konya merkezden ben ziya. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-02-2020 01:09:19

Elazığ merkezden ben gaye. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-02-2020 04:19:52

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-02-2020 22:53:22

Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 02-03-2020 09:20:14

Malatya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 17-03-2020 22:41:22

Artvin merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 19-03-2020 15:57:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir