Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor?

Evet, ama o zaman seçkinler paylaşmak zorunda oldukları zaman sahip olamayacaklar. Seçkinler kendi yöntemlerine sahip olsalardı, ellerinden geldiğince çok toprak, para ve güç alırlardı ve ihtiyaçlarını karşılayacak kadar insana sahip olurlardı.

Ayrıca, bir güneş nova’nın bir sonraki kutup kayması sırasında ekvator yakınındaki yeraltı şehirlerinde konaklamak için yalnızca doğru miktarda insana ihtiyaçları olacaktı. Yaklaşık 500.000.000 kişi olduğunu tahmin ediyorum. Yüzde 1’in hayatta kalmasını bekleyin ve 5.000.000’in baştan başlayacağı harika bir sıfırlama elde ederiz.

Küçük bir kulüp ve büyük ihtimalle içinde değilsin.

“Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , banu – 437

2. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 358

3. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 65

4. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, sağolun , – 92

5. Denizli dan kimler var. Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? . Merhabalar sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 9

6. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 101

7. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 55

8. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun , ziya – 434

9. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , – 347

10. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 20:41:00

11. Samsun dan kimler var. Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? . Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 470

12. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 14:09:36

13. Bu konu : ” Acaba bizi öldürmek ve yok etmek, bizi iyileştirip mutlu etmekten neden daha kolay? Dünya biraz tuhaf değil mi? Yani bu şeylere kim karar veriyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 279

14. Tunceli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 19-02-2021 02:37:37

15. Uşak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 04:34:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link