Doğru.

Yani, bu bir süredir kafamı yapıyor. 2000’de bir belgesel izledim (aslında daha çok bir dersti) tuhaf bir şey. Temelde, bazı ikonların arkasındaki semboller ve gizli anlamlar hakkında konuşan bir İskoç Komplo Teorisyeni olduğunu düşündüğüm şeydi.

Uzun zaman önceydi ve neredeyse hatırlayabiliyorum ama adının David Tsekaris ya da başka bir şey olduğundan eminim. Adında yanılıyor olabilirim ama sanırım IRC’den, Bearshare’den, Kazaa’dan ya da başka bir şeyden kurtulmuş olabilirim.

Dediğim gibi, kesinlikle İngilizdi, bence İskoçtu ve gerçekten ilginç bir çalışmaydı.

Sadece buradaki herhangi birinin bunu veya onu bilip bilmediğini merak ediyorum.

21 Comments

1. Selam herkese siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 469

3. Hakkari merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 24-08-2021 11:10:34

4. Ardahan dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 159

5. Batman dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 184

6. Sinop dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . selam arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 305

7. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-08-2021 02:30:30

8. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Adana merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun 27-08-2021 19:29:11

10. Bursa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler 28-08-2021 00:22:41

11. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 29-08-2021 22:42:40

12. Bu konu : ” Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , Aylin – 465

13. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, şukuladım 30-08-2021 15:41:55

14. Malatya dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 232

15. Bu konu : ” Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 239

16. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

17. Osmaniye dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 204

18. Bartın dan kimler var. Acaba semboller ve ikonografi hakkında konuşan bu adamın kimliğini belirlemeye yardım edebilecek biri var mı? . Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 219

19. Niğde merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2021 05:41:49

Write A Comment