https://www.theguardian.com/us-news/2021/jun/03/bill-gates-warren-buffett-new-nuclear-reactor-wyoming-natrium

Bill Gates ve Warren Buffett, Wyoming’de yeni tür bir nükleer reaktör inşa edecek

Ülkenin en çok kömür üreten eyaleti olan Wyoming’deki proje, üretimi artırabilecek tuz bazlı depolamaya sahip küçük, gelişmiş bir reaktördür.

*

Bill Gates milyarlarcasını microsoft’ta kazandı.

Bu yeterli değildi. İnsanları pazarlamak umuduyla COVID-19 Aşısı yaptı.

Şimdi milyarlarcasına eklemek için Nükleer Enerjiyi kullanmak istiyor.

Ve açgözlülüğünü aklamak için Vakfını kullanıyor.

Jeffrey Epstein’ın seks ilişkisi ile arkadaş olurken.

34 Comments

1. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , ali – 430

2. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar web siteniz cidden çok güzel, sağolun 05-06-2021 05:15:27

3. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun

5. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 126

6. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 07-06-2021 21:49:11

7. Aksaray dan kimler var. açgözlü fatura . Merhaba sayfa harbiden çok güzel, sağolun , ali – 215

8. Tokat dan kimler var. açgözlü fatura . Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun , Emine – 62

9. Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 10-06-2021 07:06:30

10. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 402

11. Zonguldak merkezden ben . Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-06-2021 15:31:19

12. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 155

13. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 418

14. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, şukuladım , – 472

15. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

16. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 248

17. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Şanlıurfa dan kimler var. açgözlü fatura . Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, tebrikler , – 312

19. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Balıkesir dan kimler var. açgözlü fatura . Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 322

21. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 60

22. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, tebrikler

23. Trabzon dan kimler var. açgözlü fatura . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 151

24. Muş dan kimler var. açgözlü fatura . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , hatice – 316

25. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 470

26. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler

27. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle güzel, sağolun , emin – 405

28. Düzce dan kimler var. açgözlü fatura . Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım , ali – 34

29. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 00:47:49

30. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-09-2021 14:59:15

31. Manisa dan kimler var. açgözlü fatura . selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler , ziya – 171

32. Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 438

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” açgözlü fatura ” çok güzel. Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 119

Write A Comment