Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler?

Görünüşe göre, yüzeyde bir miktar kesinlik ile sonuca varabileceğimiz şeyler var.

Ana akım medyanın 🤡 PR kapaklarının arkasındaki mantık, sezgi ve ilgili ipuçlarının ve güdülerin bir kombinasyonu (“Tiffany iyidir” veya “maxwellhill, kendi ulusal yemeğini bilmeyen ve tuhaf bir şekilde İngiltere barlarında düzenli olarak takılan Malezyalı bir adamdır. jeopolitik konuları tartışmak “)

Ancak bu, bilgiye dayalı bir sonuca varmak için TÜM bilgilere sahip olmayı gerektirir. Birçoğu, güncel bilgiler için korkutucu bir hızla buna erişimi kaybediyor.

Eğilim ve bölümlere ayrılmış silolar devam ederse, açık gerçekler kanıtlanmamış ve ‘temelsiz’ kalacaktır.

Merkezi olmayan para birimine yatırım yapmak, otokratik aristokratlara karşı direnişe güvenmek için gereklidir.

Farkına vardığınız ve mevcut bilgilerin tam kapsamına dayalı olarak varsayılan olarak geçerli olduğuna makul şekilde inanabileceğiniz diğer kanıtlanmamış gerçekler nelerdir?

“Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler?” üzerine 14 yorum

1. Balıkesir merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun 16-02-2021 14:49:32

2. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 53

3. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-02-2021 18:40:23

4. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 151

5. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , – 32

6. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 432

7. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 293

8. Muş dan kimler var. Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , Aylin – 419

9. Bu konu : ” Açık görünen kanıtlanmamış gerçekler: Reddit’teki maxwellhill, Ghislaine Maxwell’di. Tiffany Dover kesinlikle öldü. Birçok ajan provokatör oldu. Ordu zaten yeraltında beyin deneyleri yapıyor. İnandığın diğerleri neler? ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link