Açık konuşalım, bir mucize olmadan Amerika çoktan düştü.

Orta sınıf yok edildi. Para birimimiz Monopoly parası gibi basılıyor. Ortamın eksiksiz bir 3B görüntüsünü oluşturabilen ve AI takibine izin veren bir 5G hayatta kalma sistemi devreye alındı. Nakitsiz sistem, yani doğduğunuz günden itibaren satın aldığınız her şey bilinir. Yemeğimiz zehirli. Sağlık bakımımız yoksullaşıyor. Eczane, çocukları hasta etmekten kazanç sağlıyor. Birbirlerine tecavüz etmekle suçlanan iki NWO robotunu yönetiyoruz. Cinsiyetlerini değiştiren “ebeveynleri” olan istismara uğramış çocuklar Times Meydanı’nda reklam panolarında tanıtılıyor. Netflix, iğrenç filmlerin listelenmesine açıkça izin veriyor. Uluslararası seyahat edemez. % 0,2 ölüm oranı virüsü için maskesiz mağazaya gidemezsiniz. 20 milyon insan işsiz. Devasa ekmek hatları. Mortgage borçları artıyor. Bankaların bir daha iflas etmeyeceğini düşünenler, kimse kredilerini ödeyemezken paranın nereden geleceğini söyle lütfen. Halk, ten rengine göre birbirlerinden nefret etmeye şartlandı. Medya ve polis içeri sızdı ve tamamen tehlikeye girdi.

Umudun güçlü olduğunu biliyorum ve bu ülkedeki insanlar bizim istisnai olduğumuz ve her zaman sorunlarımızı çözeceğimiz konusunda bazı fikirlere sahipler, ancak imparatorlukların tarihi aksini söylüyor. Bu noktada dünya komünizminden nasıl kaçtığımızı anlamıyorum. İnsanlar onu istiyor. İnsanlar hala yalanlara inanıyor. Sahip olduğumuz her sistem bozuldu. İnsanların eğitimi yok, tarih anlayışları yok ve en kötüsü katı bir ahlak anlayışı yok. Pandora’nın kutusu bu ülkede açıldı ve nasıl geri konulacağını gerçekten anlamıyorum. Amerika’nın önce hedef olması gerektiği çok açık. Club of Rome, 50 yıldan fazla bir süre önce, 2020’nin tüketimi durdurmazsak insanlığın Taş Devri’ne geri döneceği yıl olduğunu söyledi. İşte burdayız.

Vazgeçmeyeceğim, ama nereye gittiğimiz bana oldukça açık. Gül rengi gözlükler bunu çözemez.

“Açık konuşalım, bir mucize olmadan Amerika çoktan düştü.” üzerine 39 yorum

1. Muş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-08-2020 20:32:58

2. Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 20:33:12

3. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 22-08-2020 20:33:27

4. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 17:35:11

5. Çanakkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-09-2020 15:30:45

6. Elazığ merkezden ben gaye. Selamlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:24

7. Ordu merkezden ben gaye. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 22:30:41

Yorum yapın