Büyük bir doğu kıyısı şehrinin dışında bir banliyöde yaşıyorum. Geçen yazdan beri çoğunlukla maske kullanmıyoruz. Karantinalar sırasında gerekli sosyalleşmeyi yaptık. Yerel parklarda, kasaba toplantılarında/buluşmalarında konserler verdi. Pandemi başladıktan kısa bir süre sonra topluluğa ait birçok yer yeniden açıldı.. Hükümet yetkililerinin emirlerine rağmen. Polislerimiz hiçbir bok uygulamadı ve hatta bize katıldı. Sıkı/geniş bir topluluğa sahibiz ve düzenli olarak iletişim kuruyoruz.

Covid’den ölüm bildiren tek bir kişi olmadı.

…tdw91 tarafından gönderildi
[comments]

Author

59 Comments

1. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım 17-07-2021 07:17:37

2. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 345

3. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 07:21:51

4. Gürbüz Reply

Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Tokat dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Slm web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 132

6. Afyon merkezden ben . Selamın aleyküm web siten cidden güzel, face de paylaştım 17-07-2021 07:28:28

7. Batman dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , memo – 219

8. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb sayfan inan ki iyi, face de paylaştım 17-07-2021 07:34:09

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler

11. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 347

12. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 194

13. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun

14. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 463

15. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, şukuladım , ali – 192

16. Siirt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun 17-07-2021 08:05:45

17. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 470

18. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

19. Kütahya dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Selam web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 469

20. Erzincan merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 17-07-2021 08:10:38

21. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 405

22. Kütahya dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ziya – 122

23. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 416

24. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 17-07-2021 10:49:52

25. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 468

26. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 10:45:13

28. Giresun merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-07-2021 18:00:11

29. Hatay merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 21-07-2021 01:39:37

30. Gümüşhane dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 68

31. elif yılmaz Reply

Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

32. Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

33. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 173

34. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler

35. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 75

36. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , emin – 87

37. Afyon dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 484

38. Denizli merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, face de paylaştım 29-07-2021 08:27:52

39. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 29-07-2021 14:08:07

40. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 463

41. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 340

42. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 09:28:00

44. Aksaray merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 10:17:36

45. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 7

46. selamun aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

47. Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 14:07:29

48. Merhabalar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

49. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 23-08-2021 22:49:04

50. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Mrb paylaşımınız cidden güzel, saolun , Gürbüz – 320

51. Tokat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, sağolun 26-08-2021 03:33:18

52. Konya merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 26-08-2021 20:16:17

53. Muğla dan kimler var. Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 381

54. Bu konu : ” Açıkçası, medyanın aktardıkları gerçek hayatın bir yansıması değil. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 437

55. Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 14:59:26

56. Muğla merkezden ben banu. Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım 04-09-2021 06:34:28

57. Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment