Dürüst olmak gerekirse, tüm bu alt haber sitelerinde sadece botlar gibi geliyor, çünkü geri dönüştürülmüş bok parçaları sadece küçük varyasyonlarla yeniden yayınlanıyor gibi hissediyorlar. Yardım edemem ama bunun ÇKP veya diğerlerinin bir tür ‘haber’ promosyonu / gaz yakma girişimleri olup olmadığını merak ediyorum.

Author

25 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-01-2021 09:14:54

2. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 238

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 101

4. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 496

5. Giresun merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 21-01-2021 14:08:22

6. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 21-01-2021 23:23:14

7. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 102

8. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 22-01-2021 20:02:09

9. Hakkari dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 455

10. Diyarbakır dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . Slm sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 484

11. Erzurum dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . Selam siten valla mükemmel, saolun , doruk – 245

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 100

13. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 02-02-2021 18:12:55

14. Karaman dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . Merhaba paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 497

15. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 372

16. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 23:04:13

17. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 377

18. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 106

19. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım 14-03-2021 02:27:56

20. Artvin dan kimler var. Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? . Selamlar siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , emin – 34

21. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 13:56:37

22. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 406

23. Bu konu : ” Açıkçası, yorumların çoğunluğunun anahtar kelimelere yanıt veren botlar olduğu görülüyor. Bu nasıl çalışıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , doruk – 308

24. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link