Kategoriler
Genel

Açıklığa kavuşturmam gerektiğini hissediyorum çünkü beyaz insanlara biraz ırkçı gelmiş olabilirim

Değilim. Siyahların, Meksikalıların ve son zamanlarda Arapların beyaz insanlara kıyasla daha fazla acı çektiğini itiraf etmelisiniz. Şimdi tüm beyaz insanların kötü olduğunu söylemiyorum, bu sadece aptalca ve dünyanın ihtiyaç duyduğu şeyin tam tersi. Ne diyorum ki Jamaika, Meksika, neredeyse tüm Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu, vb her ülke vahşice kim tarafından zorla fethedildi? Zenci ya da Arap ya da Meksikalı değil, BEYAZ ADAM. İntikam mı öneriyorum? Hayır, çünkü şeytani azınlığın istediği bu.

Tamam, saçmalık keselim. Medyanın ve Yahudi’nin nazi olarak resim yaptığı beyaz Amerikalı adam Meksikalılar, siyahlar ve Araplarla aynı düşmanı paylaşıyor. Şimdi durumu anlıyor musunuz? Bizi arkanıza yaslanıp tüm paranıza ilgi toplarken bizi kendimizi öldürmek için aptallar gibi kurdular.

“Açıklığa kavuşturmam gerektiğini hissediyorum çünkü beyaz insanlara biraz ırkçı gelmiş olabilirim” için 10 yanıt

Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım 21-05-2020 12:14:40

Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-05-2020 14:36:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir