Her şey 2030 gündemiyle başladı, 2030 her yerde, 2002 ekonomistinin kapağında bile son program 2030, bu yüzden 2030’u latin olarak yazdım ve araştırdım

MMXXX

toprak ısıtıcısı: çevresel

https://www.youtube.com/watch?v=o84Mggq6RuM

r / komplo - ACİL: Bir virüs tahmini ve bundan sonra ne olacağı hakkında bir bilmeceyle ilgili yardıma ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!!

o toprak ısıtıcıdan bir şarkıya düşüyor, şarkı biraz tuhaf. ama bu o değil, burada önerilen müzik periferinin altında bulmaca var, onu sesli olarak görmenizi tavsiye ederim çünkü bir çağrı ritüeli gibi görünüyor. 2018 müziğinde sırayla maske, alkol ve jel sunmaya başlıyor, sonra aşı (iğne şeklinde), hatta a bile zaten kalay çünkü 2018’den geliyor ve arp üzerindeki kırmızı ip ile de detayları var, ama daha ileride yardıma ihtiyacım olan bilmeceye ulaşıyoruz

Bundan sonra, buzdan yapılmış bir kuğu var (bu, tanrı brahma’ya bir gönderme olabilir) çünkü şarkının sözlerinin kendisi bir şeyi çağırıyor gibi görünüyor (bu yüzden bir ritüel gibi göründüğünü söylüyorum), ancak şimdi bir dakika içinde dikkat edin 2:42 kamera kasıtlı olarak kuğu kalıplayan ve 317 sayılarını gösteren meşale üzerine odaklanır ve sonra dönüp odaklanırken 2137 veya l137 veya z137 olarak görünür, bu ilk bulmaca, bu ne anlama geliyor? sonra 3: 01. dakikanın sonunda kuğudan eriyen su belirir ve bir karartmadan sonra bu ikinci bulmaca, bu nedir? Kimse biliyor mu ?? Bu videonun tuhaf öngörüsünün yanı sıra, bu elitlerden seçkinlere gizli bir mesaj olabilir mi?

Author

9 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ACİL: Bir virüs tahmini ve bundan sonra ne olacağıyla ilgili bir bilmeceyle ilgili yardıma ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!! ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 488

2. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” ACİL: Bir virüs tahmini ve bundan sonra ne olacağıyla ilgili bir bilmeceyle ilgili yardıma ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 349

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” ACİL: Bir virüs tahmini ve bundan sonra ne olacağıyla ilgili bir bilmeceyle ilgili yardıma ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 84

6. Mardin merkezden ben . Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, sağolun 27-03-2021 17:47:44

7. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-04-2021 00:10:41

8. Yalova dan kimler var. ACİL: Bir virüs tahmini ve bundan sonra ne olacağıyla ilgili bir bilmeceyle ilgili yardıma ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!! . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link