Trump’ı başlatan yüzlerce gönderi ve makale, Ayaklanma Yasası’nı çağrıştıracak, binlerce küreselciyi tutuklayacak ve yeniden Başkanlığa yükselecek. Bu çok ilginç olsa da ve ilginç teoriler ve bazı destekleyici kanıtlar olsa da, bu pek olası değil.

Bununla birlikte, olacağına inandığım, Demokratların en çok korktuğu şey ve neden onu tekrar suçlamaya çalıştıkları, Trump HER ŞEYİ yayınlıyor. Ben her şeyi kastediyorum. Clinton e-postaları, UFO, JFK, FBI, NSA. Herşey.

En çok korktukları şey budur ve birkaç sahte bayrak isyanıyla birlikte meydana gelme olasılığı en yüksektir.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , Emine – 389

2. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 456

4. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , gaye – 76

5. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler 14-01-2021 07:01:55

6. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-01-2021 16:56:31

7. Aksaray merkezden ben memo. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 15-01-2021 14:05:52

8. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 287

10. Manisa dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 437

11. Aksaray dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 289

12. Malatya dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , mehmet – 55

13. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, şukuladım

14. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler

15. Merhaba web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım

16. selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 248

18. Kars dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, saolun , ahmet – 482

19. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 27-02-2021 15:41:38

20. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, saolun 13-03-2021 17:15:59

21. Niğde dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 432

22. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz inan ki güzel, teşekkürler 15-03-2021 10:38:03

23. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , Emine – 45

24. Malatya dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 442

25. Aksaray dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 335

26. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link