Açılması En Muhtemel Olan Şey

Trump’ı başlatan yüzlerce gönderi ve makale, Ayaklanma Yasası’nı çağrıştıracak, binlerce küreselciyi tutuklayacak ve yeniden Başkanlığa yükselecek. Bu çok ilginç olsa da ve ilginç teoriler ve bazı destekleyici kanıtlar olsa da, bu pek olası değil.

Bununla birlikte, olacağına inandığım, Demokratların en çok korktuğu şey ve neden onu tekrar suçlamaya çalıştıkları, Trump HER ŞEYİ yayınlıyor. Ben her şeyi kastediyorum. Clinton e-postaları, UFO, JFK, FBI, NSA. Herşey.

En çok korktukları şey budur ve birkaç sahte bayrak isyanıyla birlikte meydana gelme olasılığı en yüksektir.

“Açılması En Muhtemel Olan Şey” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , Emine – 389

2. Isparta dan kimler var. Açılması En Muhtemel Olan Şey . Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 456

3. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , gaye – 76

4. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler 14-01-2021 07:01:55

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-01-2021 16:56:31

6. Bu konu : ” Açılması En Muhtemel Olan Şey ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 287

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link