Acrania ve Trump aynı fikirde – ABD savaştan besleniyor

Trump’ın geçtiğimiz günlerde, “Pentagon’daki en iyi insanlar, muhtemelen bombaları yapan, uçakları yapan ve diğer her şeyi mutlu eden o harika şirketler için savaşmaktan başka bir şey yapmak istemediklerinden değil.” Acrania’nın 2018’de yayınlanan şarkısı tam da bu gerçekle ilgili.

https://www.youtube.com/watch?v=-UVx20GGumY

Yok Edilmiş Sözleri Yok Et: Hepsi orada, Siyah ve beyaz, kristal kadar net Hiçbir şey alamazsın! TÜMÜNÜ kaybedersiniz! Bugün ekonomik sapkınlığı kâr ve tahakküm için tartışacağız Liderler çirkin bir neşeyle kıkırdıyor Elinde Kalem, lütfen burayı imzalayın, Tam burada kanla Gerçeği istiyorsunuz. Gerçeği kaldıramazsın! Noktalı çizgi üzerinde, halkınız özgür olmaya bir adım daha yaklaştı Size tüm bu lanet silahları satacağız Sadece bir göz atın Otomatik tüfekler, tanklar Ve bazı patlayıcılar da Yoksulluğun arasında tohumları zulümler için saklayacağız Parçalanma ve sakatlama Yıkıcı çözümler A işimizdeki ortak strateji İflas sorunları ve bir yığın imal edilmiş borç Aç olduğunuzu biliyoruz ama zenginler için bir kurşun alsanız iyi olur Merak etmeyin, ısrar ediyoruz Halkınız özgürleşecek Artık düşüncesizlik yok Yetersiz eğitim Meşrulaştırmayı zorlayacak [sic] anlaşmamızın Trust’ı. İşte, bu iyi bir fiyat Bu yıkım araçlarını satın al Siktir et, sana onları nasıl kullanacağını bile göstereceğiz Zararlı eğitim Huzurlu bir durumda fikir birliğini yırtmak Vicdanın gibi şiddeti solumak, bulaşıcı bir tozu zamanın rüzgarlarına itti Bulaşıcı bir şekilde ciğerleri çizginin daha da aşağısına kazıyacağız, Her şeyi ve daha fazlasını geri alacağız Her şey ve daha fazlası Her şey ve daha fazlası Lanet kamyon yüküyle füzeler satıyoruz Ölümü satarak kârımızı sağlıyoruz Öyleyse geri çekilin ve ağzınızı kapatın Dinlemeye gerek yok Medyamız sizi bir grup terörist olarak damgalayacak Haber spikeri, isyancılar huzuru bozdu ve liderler halklarına sırtlarını döndüler Masumları katletmek Yetenekleri nereden aldılar Ya da nasıl öğrendiler? Onların kitle imha silahları barındırdıklarına inanmak için nedenlerimiz var Oh, bir de petrol de var Kahrolası terörist pislik Tekrarlayan propaganda için mükemmel bir mazeret Nefret Haber sunucusu kıvranıyor Din kavramı, Nefret için mükemmel bir etkidir Yazılı sözler Tek bir kontrol sistemi Başka bir dinin siyasi kullanımını desteklemek Irkçılık yarattığınızda mükemmel çalışıyorlar Biyolojik savaş kullanıyorlar Gökyüzüne bulaşıcı bir gaz bulutu yağıyor Gökleri yakıyor ve sinir sistemlerine saldırıyor Hayati organlar çözülürken hasta oluyor Halkı kandırdığımızda hasta ediyor. topraklarını istila Etmek Yıkıma, Ölüme ve yıkıma neden olur Hasta Ah bekle, misilleme yapıyorlar Belli ki batı güçlerine bir mesaj göndermek amacıyla misilleme Daha çok ölüm yoluyla misilleme Dini ve siyasi sistemler tarafından sürdürülen sonsuz bir cani döngü Deha gerçekten Onlar Bizi birbirimizle kavga ettiriyor ve bu onları zenginleştiriyor Nüfusu düşürmek için en iyi çözüm I Bizi birbirimize düşürmek için Savaş yok Sadece terörizm Lanet savaş yok Sadece terörizm Sonsuz bir üretilmiş şiddet döngüsü Dünya liderlerinin sözde terör denen şeyden daha fazlasını öldürdüğü yer

“Acrania ve Trump aynı fikirde – ABD savaştan besleniyor” üzerine 22 yorum

1. Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 09-09-2020 08:04:21

2. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-09-2020 08:32:18

3. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-09-2020 11:30:15

4. Konya merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-09-2020 05:56:45

5. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım 05-10-2020 00:10:23

6. Muş merkezden ben banu. Merhaba herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:27:29

Yorum yapın