Siyasetin genel konuları hakkında biriyle bir tartışma yapıyordum. Suçlamadan sonra delil olmadan suçlamayı sürdürdüler, iddianın kanıtını ve kaynağın güvenilirliğinin kanıtını istemeye devam ettim.

Bir noktada ünlü bir kişinin kertenkele insanlarına inandığını söylediler, bu bilgiyi bana kaynağı sağlamaktan mı aldınız dedim. “Uzun zaman önce görmüştüm, kaynağım yok” dediler. İnsanların yanılsama düzeyi, inandırıcılığı ve kaynağı olmayan şeylere inandıkları çizelgelerdir. Bu nedenle, zayıf olmamak ve insanları çok güçlü bir şekilde düzeltmek, bunu yapmak alenen garip olsa bile size düşüyor.

Bu kişiyi o kadar düzelttim ki, yaptığı her ifade yanlıştı ve hatta kendilerini palyaço gibi gösterdiklerini söyledim, sonra üzülüp konvoyu terk ettiler. En azından bir NPC kurtarmış olabilirim. Çoğu insan baskı altında kalır ve sorun yaratmamak için nazik davranır. Zayıf olmayı bırak, güçlü dur ve dünyanın ihtiyacı olan pislik ol.

… kazzalolvalk tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Slm web siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 60

3. Şırnak dan kimler var. Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır . Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, sağolun , emin – 181

4. Isparta merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun 27-01-2021 18:55:39

5. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 233

6. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , – 200

7. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 235

8. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler

9. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 333

10. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , ali – 450

11. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 497

12. Yozgat dan kimler var. Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır . Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 29

13. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, sağolun 17-03-2021 13:47:19

14. Sakarya dan kimler var. Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır . Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, tebrikler , – 475

15. Bu konu : ” Adaletsizlik karşısındaki zayıflığınız npcs yaratır ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 191

16. Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 11:43:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link