Dün salonumda, bir stilistin tanıdık geldiğini düşündüğü kitaplar hakkında bir müşterimiz vardı. Onu ayarlayan stilist, randevu hakkında bir not yazdı: “En iyisini kaybetti, pembe çubuklu perma ve yaşlı bir kadın gibi şekillendirilmiş.” Randevusuna gelmedi, bu yüzden biraz araştırma yaptık.

Verdiği telefon numarasını aradığınızda sadece salonumuz için randevu çıkıyor. “Paul (Soyadı)” adını ararsanız, hepsi farklı telefon numaraları altında birçok sonuç alırsınız. Bunların 5’inin ABD’deki farklı salonlarda randevuları olduğunu buldum, hepsi de perma için, hepsi 3 gün içinde. Dün ve önceki gün aldığı randevular hiç kontrol edilmedi, bu yüzden hepsini göstermedi. Pavlus’un (Soyadlar) geri kalanının ikisi hariç hepsinin geçmişi yoktu, yani randevu ayarladılar, ancak hiçbir zaman bir ayin yapılmadı.

Perma ayarlayan stilist, telefondaki adamın normal ses çıkardığını, ancak uzun süre telefonda tuttuğunu söyledi. Perma alma sürecini açıklamasını istediğini ve çok ilgilendiğini söyledi. Ayrıca ismini sorduğundan emin olduğunu ve bunu onun için yapıp yapmayacağını sorduğunu söyledi.

Jcp salonları için bir grupta randevu alan stilist, bu adam ülke çapında rezervasyon yaptığı için benzer bir deneyim yaşayıp yaşamadığını sordu. Birden fazla stilist, bazıları bir yıl önce ve diğerleri daha yakın zamanda benzer bir şey olduğunu söyleyerek cevap verdi. Biri, adamın Paul olarak gelip Paula olarak gideceğini söylediğini söyledi, ama o hiç gelmedi. Hatta o salonu aynı gün içinde iki kez aradı. Zaten orada randevusu olduğunu söylediğinde ikinci stilisti kapattı. Paula’yı (Soyadı) aramak da geçmişi olmayan birçok sonuç sağlar.

İşte teorilerim

1: Onun için cinsel. Belki de bu adamın telefonda kadınlarla konuşmaya nasıl başladığı ya da sadece perma alma fantezisi.

2: Çok yalnız. Belki de bir dişinin ona ilgi göstermesini ve onunla konuşmasını istiyordur. Yine de aradığı her salonda neden randevu aldığını bilmiyorum. Programına veya başka bir şeye bakması gerektiğini söyleyebilirdi ama her seferinde randevu alıyor.

3: Muhtemelen garip bir seks kaçakçılığı olayı? Bunun olası olduğunu sanmıyorum, ama biraz uğursuz geliyor. Günün farklı saatlerinde farklı kadınların isimlerini ve yerlerini alıyor olabilir mi?

Bu adamın ayrıcalığı nedir?

Author

61 Comments

1. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 15:13:48

2. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım 03-09-2020 19:07:34

5. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-09-2020 19:16:21

6. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun 03-09-2020 19:22:06

7. Kars merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 03-09-2020 19:37:28

8. Rize merkezden ben Emine. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım 09-09-2020 12:01:25

9. Kayseri merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 15-09-2020 08:32:19

10. Yozgat merkezden ben gaye. Slm web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler 17-09-2020 02:15:46

11. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 01-10-2020 12:10:15

12. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:41:00

14. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:20:29

15. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 478

16. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-10-2020 01:13:55

17. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

18. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam web siten inanki hayran edici, teşekkürler 25-10-2020 21:34:47

19. Aydın merkezden ben Aylin. Selam sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 02-11-2020 07:57:59

20. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 25

21. Edirne merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, saolun 12-11-2020 21:17:50

22. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun

23. Hakkari dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun , memo – 9

24. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:13:31

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 192

26. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:11:25

27. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran edici, saolun , doruk – 189

28. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 14:01:06

29. Mersin dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 498

30. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 45

31. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

32. Selamlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

33. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 84

34. Malatya merkezden ben gaye. Slm sayfanız cidden iyi, şukuladım 03-01-2021 05:20:34

35. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Mrb web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 204

36. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

37. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-01-2021 18:41:11

38. Antalya merkezden ben ahmet. Selam web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 20-01-2021 10:14:59

39. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha iyi, şukuladım 26-01-2021 16:03:29

40. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 29-01-2021 14:05:54

41. Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

42. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 175

43. Gümüşhane merkezden ben . Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 11-02-2021 13:22:48

44. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım , emin – 85

46. Tokat dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun , mehmet – 382

47. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

48. İstanbul dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, şukuladım , Aylin – 113

49. Adana dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 54

50. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

51. Bitlis merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 23:59:18

52. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 320

53. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , – 358

54. Bilecik dan kimler var. Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor . Selam sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , – 327

55. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, şukuladım 06-05-2021 02:42:52

56. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

57. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 482

58. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 368

59. Trabzon merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki çok iyi, saolun 15-05-2021 21:32:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link