Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor

Dün salonumda, bir stilistin tanıdık geldiğini düşündüğü kitaplar hakkında bir müşterimiz vardı. Onu ayarlayan stilist, randevu hakkında bir not yazdı: “En iyisini kaybetti, pembe çubuklu perma ve yaşlı bir kadın gibi şekillendirilmiş.” Randevusuna gelmedi, bu yüzden biraz araştırma yaptık.

Verdiği telefon numarasını aradığınızda sadece salonumuz için randevu çıkıyor. “Paul (Soyadı)” adını ararsanız, hepsi farklı telefon numaraları altında birçok sonuç alırsınız. Bunların 5’inin ABD’deki farklı salonlarda randevuları olduğunu buldum, hepsi de perma için, hepsi 3 gün içinde. Dün ve önceki gün aldığı randevular hiç kontrol edilmedi, bu yüzden hepsini göstermedi. Pavlus’un (Soyadlar) geri kalanının ikisi hariç hepsinin geçmişi yoktu, yani randevu ayarladılar, ancak hiçbir zaman bir ayin yapılmadı.

Perma ayarlayan stilist, telefondaki adamın normal ses çıkardığını, ancak uzun süre telefonda tuttuğunu söyledi. Perma alma sürecini açıklamasını istediğini ve çok ilgilendiğini söyledi. Ayrıca ismini sorduğundan emin olduğunu ve bunu onun için yapıp yapmayacağını sorduğunu söyledi.

Jcp salonları için bir grupta randevu alan stilist, bu adam ülke çapında rezervasyon yaptığı için benzer bir deneyim yaşayıp yaşamadığını sordu. Birden fazla stilist, bazıları bir yıl önce ve diğerleri daha yakın zamanda benzer bir şey olduğunu söyleyerek cevap verdi. Biri, adamın Paul olarak gelip Paula olarak gideceğini söylediğini söyledi, ama o hiç gelmedi. Hatta o salonu aynı gün içinde iki kez aradı. Zaten orada randevusu olduğunu söylediğinde ikinci stilisti kapattı. Paula’yı (Soyadı) aramak da geçmişi olmayan birçok sonuç sağlar.

İşte teorilerim

1: Onun için cinsel. Belki de bu adamın telefonda kadınlarla konuşmaya nasıl başladığı ya da sadece perma alma fantezisi.

2: Çok yalnız. Belki de bir dişinin ona ilgi göstermesini ve onunla konuşmasını istiyordur. Yine de aradığı her salonda neden randevu aldığını bilmiyorum. Programına veya başka bir şeye bakması gerektiğini söyleyebilirdi ama her seferinde randevu alıyor.

3: Muhtemelen garip bir seks kaçakçılığı olayı? Bunun olası olduğunu sanmıyorum, ama biraz uğursuz geliyor. Günün farklı saatlerinde farklı kadınların isimlerini ve yerlerini alıyor olabilir mi?

Bu adamın ayrıcalığı nedir?

“Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor” üzerine 17 yorum

1. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 15:13:48

2. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım 03-09-2020 19:07:34

3. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-09-2020 19:16:21

4. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun 03-09-2020 19:22:06

5. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 01-10-2020 12:10:15

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:41:00

7. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:20:29

8. Bu konu : ” Adam ABD’deki Jcp Salonlarında perma randevuları ayarlıyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 478

9. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-10-2020 01:13:55

Yorum yapın