İşte video. https://youtu.be/97uYOrxYu6k?t=144 vurulan çocuğu atla, bunu görmene gerek yok.

6:20 işaretinden 7min işaretine. Bir memurun, el feneriyle çitin çevresini umursamadan dolaşmaya başladığını görüyorsunuz. Işığı asla doğrudan çite tutmaz. Biraz adım atıyor ve yola doğru bakıyor. El fenerinin tam olarak birkaç metre açılı olduğu ve hiçbir şey arıyormuş gibi görünmediği suç mahalline geri dönüyor. Sadece biraz yürüyor .. Işığını hiçbir zaman çitin yakınına ya da uzağına tutmuyor. El fenerini bu şekilde konumlandırmanın nedeni, herhangi bir kameranın onu çite doğru bir silah fırlatması olasılığını görmesini engellemektir. Bu memurun olay yerinde herhangi bir amacı yoktu ve olay yerinde başka hiçbir şey yapmadı. Ortaya çıktı, orada bir saniye durdu, sonra kırk saniyede iki kez çit hattında yürüdü. Olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum ama bu bana sıçrıyor. 6:20 ile 7:00 arasındaki kısım. Sanki bir şey arıyormuş gibi dolaşıyor. O kadar sert görünmüyor. Daha sonra polislerin hepsi, Toledo’nun elinde olduğu iddia edilen silahı tam da onun adım attığı yerde bulurlar.

Bu imgur fotoğraflarını zaten gördüm ve düşük çözünürlüklüler ve her şeyi tutabileceğini gösteriyor. Ayrıca bu, flaşla vurulmadan önce yakalandı, ancak nesne siyah kapüşonundan daha gümüş görünüyor ve gece vakti.

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 82

2. Kars merkezden ben gaye. Selam web sitesi cidden iyi, sağolun 17-04-2021 11:08:49

3. Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım

4. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 17-04-2021 11:29:11

5. Yalova dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , – 20

6. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun

7. Mrb sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

8. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 17-04-2021 11:30:01

9. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 17-04-2021 13:51:40

10. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, tebrikler , ali – 220

11. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 23

12. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-04-2021 20:53:44

13. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler

14. Edirne dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 384

15. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 447

16. Samsun dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Merhaba sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 80

17. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 376

18. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 222

19. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, şukuladım , ziya – 78

20. Yalova dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , doruk – 332

21. Erzurum merkezden ben . Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 23-05-2021 22:07:43

22. Antalya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, şukuladım 24-05-2021 05:49:07

23. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-05-2021 09:48:18

24. Tunceli merkezden ben . Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-05-2021 14:50:56

25. Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

26. Adana dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 137

27. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 16-06-2021 19:50:58

28. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2021 02:44:38

29. Batman merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 15:05:28

30. Adıyaman dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Merhabalar web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 427

31. Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki iyi, saolun 09-07-2021 22:22:25

32. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım 11-07-2021 23:04:13

33. Bu konu : ” Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , – 163

34. Yalova dan kimler var. Adam Toledo’nun herhangi bir zamanda herhangi bir ateşli silaha sahip olduğu asla kanıtlanmadı. CPD . Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 412

35. Kırklareli merkezden ben ahmet. Slm siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler 22-07-2021 20:08:26

36. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım 23-07-2021 16:03:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link