Kategoriler
Genel

Adım 1: Düşünme Yeteneğini Yok Edin

Karayip mercan resiflerinin ölmesi için sadece 15 yıl gerekebilir.

Ekoloji, iklim ve enerji söz konusu olduğunda hiçbir yalan çok büyük değildir.

Petrolü korumak ve zeytin renkli insanları öldürmek için yılda 1 trilyon dolar harcıyoruz.

Çocuklara yeşil enerji ve iklim hakkında söylediğimiz yalanlar o kadar büyük ki yasadışı olmalılar.

COP festivalleri 25 yaşında, eğer kızım olsaydı onu evden kovardım.

30 yılda emisyonlar% 50 arttı, 15 yılda emisyonlar% 30 arttı, 25 yılda yenilenebilir enerji toplam küresel enerji kullanımının% 4’üne ulaştı. 40 yıl içinde yaban hayatının% 50’sini kaybettik ve memelilerin sadece% 4’ü vahşi. 10 yıl içinde yakıtın% 50’sini yakmayı bırakmazsak ölürüz. Kaçak sera kütlesinin yok olması durdurulamaz geri dönüşü olmayan kaçış hızına ulaşacak ve dünya ölecektir. Bundan çok önce kaos, açlık nedeniyle medeniyeti yok edecek. Yeşil enerji onu durdurmak için kesinlikle hiçbir şey yapmaz.

Kendimi tekrarlamamın nedeni, yeşil sahte solun her gün kendini tekrarlamasıdır.

Sevilmek için burada değilim, çok şükür, gerçeği söylemek için buradayım.

UN COP = Petrol ve Gaz – YT 3 dk

IEA’dan Fatih Birol, iklimi kurtarmak için evlerimizi tamir etmek için 3 yılda 3 trilyon dolar harcamamız gerektiğini söylüyor. Vergi doları konuşuyor. Tüm vergi dolarları nereden geliyor, bankalardan komik para ödünç alıyor. Komik para çünkü bankalardan ödünç aldığımız parayı yapmaları için para ödüyoruz. Tamamen lanet olası.

Soya yağı beyin zehirlidir. Yemeğinizde saklı. Soya genetiği değiştirilmiş zehirdir. Toprağı tüm kuşları, balıkları, kurbağaları ve böcekleri öldürecek kadar zehirle püskürtüyoruz. Sonra petrokimya ve nano parçacıklar ekleyerek işliyoruz. Onu bir ağzına koyup yiyoruz. Sonra hastalanıyoruz. Sonra bizi ondan tedavi etmek için aşırı reçeteli ilaçlar alıyoruz. Bunun için hayatımızla ödeme yapıyoruz ve doktorların tüm paramızı çalmasına izin veriyoruz.

Tüm üst derin devlet casusluğu ve Pentagon pozisyonları kadınlar tarafından tutulur. Kadınlar MIC’i yönetiyor.

Covid, ilk altı ayında 350.000 civarında insanın% 0.006’sını öldürdü. Bu süre zarfında 6 milyon insan kalp krizinden öldü. Kilitlenme Afrika’da milyonlarca siyahı öldürecek, böylece zengin beyaz insanlar kendilerini güvende hissedebilecekler. Yoksul insanlar evden çalışmazlar. SİYAH GIDA HUSUSLARI.

Ücretsiz sağlık ve eğitim için% 100, polis ve orduyu savunduğum için% 100’üm.

Sosyalizme karşı% 100’üm. Ücretsiz sağlık ve eğitim sosyalizm gerektirmez.

Sosyalizm, benim gibi eski eğitimsiz salaklardan daha iyi bildiklerini düşünen aşırı eğitimli çocukların zihinlerine bulaşıyor. Naomi Klein, Bill McKibben, Michael Mann, Michael Moore’a teşekkür edebiliriz. Postmodern sosyalizm denilen Chomsky, akıl yürütmeyi garipleştirdi.

Tüm bu saçmalık, “BEKLENEN ŞEY” başlıklı manşetlerle bitiyor çünkü bilim adamları, gerçekte neler olup bittiğini görecek kadar kafalarını kıçlarından çekemiyorlar. Dünyayı plastik metal 5G IOT cihazları ile doldurmak, onu sadece petrokimya ve toksik metal zehirlenmelerinden yok edecektir. Normalden biraz daha gürültülü geliyorsam bunun nedeni hangovların berbat olmasıdır.

Kuzey Buz Denizi asitleşmesi beklenenden daha kötü

Dünya her birkaç yılda bir 8 milyar yeni Iphone ve kablosuz kulağa dayanamıyor

Tarımsal işletme, önemli böceklerin ciddi şekilde azalmasını sağlar

Noobs için bağlantılar

https://lokisrevengeblog.wordpress.com/ecological-collapse/

https://lokisrevengeblog.wordpress.com/5g-no-bees-no-trees-no-kids/

2020 Hard Collapse At Screw U ( your online source documentation service ) from DarkFuturology

https://lokisrevengeblog.wordpress.com/collpase-charts/

A Giant Magnetic Field Hole Is Splitting In Two – Nothing To See Here So Fuck Off And Die from conspiracy

Collapse Data Cheat Sheet from collapse

“Adım 1: Düşünme Yeteneğini Yok Edin” için 29 yanıt

Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 15:16:52

Bursa merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-06-2020 15:24:27

Siirt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 17:01:06

Şırnak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 09:20:33

Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-07-2020 09:22:37

Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 27-07-2020 10:34:49

Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-07-2020 02:14:39

Giresun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 16:38:25

Antalya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım 06-08-2020 17:07:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir