Adım tavuklar

Daha az gerçek bir komplo ve daha çok bir tarikat. Ancak bu grup gerçek ve önemli bir hayran kitlesine sahip. Sanırım gerçek mi şaka mı kafam karıştı?

Görünüşe göre ‘reddit’e sızmışlar’ işte bir gönderi

Vice ayrıca garip bir tik tok yaptı hikaye onlar üzerinde. Garip, aptalca bir şekilde komik.

Ne düşündüğünüzü bana bildirin! Düzenleme: sabit bağlantı başlıkları

“Adım tavuklar” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Adım tavuklar ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım , hatice – 184

2. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 24-12-2020 21:42:05

3. Bu konu : ” Adım tavuklar ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 316

4. Denizli dan kimler var. Adım tavuklar . Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 418

5. Bu konu : ” Adım tavuklar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım , ahmet – 33

6. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-01-2021 10:52:23

7. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 13-01-2021 16:57:21

8. Bu konu : ” Adım tavuklar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 150

9. Bu konu : ” Adım tavuklar ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 189

10. Tunceli dan kimler var. Adım tavuklar . Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link