Adrenokrom almanın “etkilerini” görmek için youtube’a gittim. Youtube’daki hiç kimse onu almadı (gördüğüm, Youtube’da birinin videosunu aramak için saatlerce taramadım) bu yüzden internette araştırdım ve kolayca satın alınabileceğini öğrendim ve bir kimya şirketi buldum. onu ve ne için kullanıldığını satıyor.

https://www.scbt.com/p/adrenochrome-54-06-8/ <--- Şirketlerden biri. Bu şirketin yakın zamanda oluşturulan sitelerden biri olup olmadığını görmek istedim, bu yüzden bir whois araması yaptım ve şirketin bu web sitesi 1995'ten beri var.

https://www.whois.com/whois/scbt.com

Sonra adrenokromu araştırdım ve saykodelik özelliğinin sıfır olduğunu öğrendim.

https://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=51847

Çocuklardan toplanan bu adrenokrom (ÇEVRİMİÇİ UCUZ SATIN ALABİLİR) gerçekten çok geri zekalı görünüyor ve insanlar filmler vb. Hakkında memler gönderiyor ve adrenokromun etkilerini kurgulayan iki kitaba geçerlilik katmaya çalışıyor (Las Vegas’ta Korku ve Nefret ve The Algı Kapıları).

Ya bu adrenokrom saçmalığını gönderenler ve çocuklar ya aptal ya da saçmalık. Bu boku bulmak 3 dakika sürdü.

Belki de “seçkinler” (onları umursamıyorum, zaten sikişiyorlar) gerçek komplo araştırmacılarını aptal gibi göstermek için bu aptal şeyi oraya koydular. Neden onlara geçerlilik verelim?

Şüphesiz, zamanın başlangıcından beri “seçkinler” ve seçkin olmayanlar arasında çok sayıda çocuk seks ticareti var ve olmuştur, ancak adrenal bezleri çıkarmak ve epinefrini hangi amaçla okside etmek?

Adrenokrom ve “tüm filmi yepyeni bir şekilde seyrediyorsunuz” memler, geciktirilmiş aldatmacalar veya heyecan verici korkulardır.

Author

74 Comments

1. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 09-08-2020 22:09:31

2. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım 09-08-2020 23:00:05

3. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım 12-08-2020 23:02:29

4. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun

6. Aksaray merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 10:12:34

7. Çorum merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler 26-08-2020 18:55:28

8. Denizli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 03-09-2020 01:58:52

9. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun

10. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2020 13:25:12

11. Malatya merkezden ben doruk. Mrb sayfan vallaha billaha güzel, saolun 21-09-2020 01:44:27

12. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, saolun 24-09-2020 10:55:35

13. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım 28-09-2020 23:36:46

14. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

15. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

16. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

17. Slm web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

18. selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, teşekkürler

19. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanki iyi, tebrikler 22-10-2020 18:55:59

20. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Bingöl dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 206

22. Bursa merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 11:14:24

23. Çanakkale merkezden ben Aylin. Slm web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 20-11-2020 18:41:34

24. Bitlis dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , doruk – 198

25. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

26. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 29-11-2020 03:20:53

28. Artvin merkezden ben memo. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-12-2020 02:40:06

29. Mardin dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, teşekkürler , mehmet – 111

30. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, teşekkürler , memo – 282

31. Çanakkale dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , ali – 84

32. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 488

33. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım , ali – 479

34. elif yılmaz Reply

Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Nevşehir merkezden ben ali. Selam web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 31-12-2020 13:25:14

36. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

37. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 11-01-2021 03:36:58

38. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

39. Karabük dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 321

40. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 239

41. Konya dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 274

42. Burdur merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-01-2021 01:34:48

43. Malatya dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 403

44. Adıyaman dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Slm paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 102

45. Batman dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam siten yeminle güzel, şukuladım , Aylin – 372

46. Hakkari dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selamın aleyküm web siten vallaha çok iyi, saolun , doruk – 360

47. Gaziantep dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 465

48. Kocaeli dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 272

49. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 450

50. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 21:27:41

51. Van merkezden ben Hasan. Mrb sayfa ciddiyim mükemmel, saolun 20-02-2021 15:16:18

52. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

53. Bartın merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 03-03-2021 03:09:20

54. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 285

55. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler

56. Nevşehir dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 355

57. Aydın merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 18-03-2021 05:45:21

58. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-03-2021 21:52:21

59. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 419

60. Gürbüz Reply

Slm web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

61. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

62. Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 21:44:04

63. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

64. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 376

65. Kocaeli dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 273

66. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 25

67. Iğdır dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Slm sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 247

68. Çankırı merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 30-04-2021 22:17:35

69. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

70. Konya dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Merhaba paylaşım inanki hayran edici, tebrikler , Hasan – 167

71. Kütahya dan kimler var. Adrenokrom Hasadı bir Aldatmacadır. Fikrimi değiştir… . Selam sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 205

72. Adana merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 16-05-2021 23:15:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link