Adam, Music Genius’ta Alt-J’nin Breezeblocks şarkısı için bir yorum yayınladı ve bu biraz tuhaftı. Demek istediğim, “Adrenechrome” dan ve şarkının nasıl temelde çocukları toplamak / yemekle ilgili olduğundan bahsediyordu. Şarkıyı çok sevdim ve ahbapların bir kaç vidayı gevşettiğini düşündüm ama yardım edemedim ama “ya haklıysa?” Diye merak ettim.

O zamandan beri bu komplo teorisyeninin çevirmenini pek çok şarkıya ve özellikle birine uyguladım – Run The Jewels’ın “Let’s Go” ürkütücü bir şekilde uğursuz bir tonu benimsiyor ve kulağa biraz övünen ve alaycı ve hatta belki de bir yamyam arkadaşlarına gölgelerden ayağa kalkmalarını ve kendilerini hükümdarlar ve bizler de köleleri / sığırları ilan etmelerini rica ediyoruz.

Her neyse, merak ediyordum da adrenokrom / yamyamlıktan bahseden popüler şarkılar duyan başka biri var mı?

Author

30 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Amasya dan kimler var. Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar . Slm web siten harbiden hayran bıraktı, saolun , ziya – 222

3. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 12-02-2021 22:22:50

5. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 127

6. Samsun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 12-02-2021 22:40:42

7. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun

10. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 31

11. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 23:02:02

12. Burdur dan kimler var. Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 364

13. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 103

15. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-02-2021 23:33:58

16. Tokat merkezden ben ziya. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 02:27:56

17. Sivas dan kimler var. Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 296

18. Selam herkese web siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 176

20. Çorum dan kimler var. Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar . Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 107

21. Çankırı dan kimler var. Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar . Merhaba herkese siten inan ki güzel, şukuladım , Emine – 325

22. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Emine – 211

24. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 07:26:02

25. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Adrenokrom Hasadı Hakkında Gizli Şarkılar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 466

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link