Söyleyebileceğim kadarıyla, “Adrenokrom” bir kırmızı ringa balığı – bu kan ritüel kültlerinin aradığı molekül değil. “Kırmızı ringa” yı şu şekilde tanımlıyorum:

yanıltıcı veya dikkat dağıtıcı olan veya olması amaçlanan bir şey, özellikle bir ipucu.

Bunu aşağıdaki nedenlerden dolayı bitirdim:

• Adrenokrom çok kolay sentezlenir. EpiPens’ten de kolaylıkla yapılabilir. Kan tüketiminde sözde psikoaktif etkilerden sorumlu molekül olsaydı, bu tarikatçıların adrenokromu çok daha ucuza ve çok az çabayla kendileri yapmaları çok daha uygun olurdu.

• Hakkında deneyim raporları var Erowidadrenokromu kendilerinin denediği (sentezlenmiş veya ev yapımı); ve gördüğüm tüm raporlar bunun ya çok hafif psikoaktif olduğu ya da tamamen etkisiz olduğu sonucuna varıyor.

• Adrenokromdan ilk popüler kültür sözü, Hollywood filmi “Fear and Loathing in Las Vegas” (bildiğim kadarıyla) oldu. Bu aynı insanların aynı zamanda Hollywood’u kontrol eden insanlar olduğunu biliyoruz, bu yüzden konsepti kasıtlı olarak kırmızı ringa balığı veya dikkat dağıtıcı olarak tanıttıklarını varsaymanın çok da zor olduğunu düşünmüyorum. Daha fazla bilimsel araştırmanın yapılmaması için.

Bu kan ritüellerinin doğru olmadığını veya bu insanların işkence görmüş bir kurbanın kanını içmekten bir tür psikoaktif etki görmediğini söylemiyorum – sadece bu etkilerin değil adrenokrom neden olur. En azından adrenokromun psikoaktif olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Her neyse, araştırmamın gösterdiği şey bu. Diğer girdileri de duymak isterim.

Author

25 Comments

1. Selam web siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım

2. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım

3. Adıyaman dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 240

4. Uşak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 07:36:54

5. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

6. Kayseri merkezden ben ali. Slm paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:00:55

7. Van merkezden ben banu. Slm paylaşımınız valla mükemmel, saolun 09-05-2021 05:24:53

8. Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 173

9. Burdur dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , – 291

10. Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , doruk – 475

11. Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 346

12. Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 270

13. Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Batman dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . Selamlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 286

15. Bilecik dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 64

16. Merhabalar sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Çankırı dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . selam arkadaşlar siten valla güzel, tebrikler , banu – 78

18. Hatay dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . Mrb sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 305

19. Artvin dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . Selamlar siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 485

20. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, saolun 14-07-2021 05:42:09

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 446

22. Siirt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:04:30

23. Bu konu : ” Adrenokrom Kırmızı Ringa? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 256

24. Giresun dan kimler var. Adrenokrom Kırmızı Ringa? . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 221

25. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link