Kategoriler
Genel

Adrenokrom komplo “teorisi” muhtemelen bir PSYOP

Adrenokromun psikoaktif olduğunu gösteren hiçbir kanıt yoktur. Psikoaktif olsaydı, bir kullanım / istismar ilacı olurdu. Hiç kimsenin sentetik analogları geliştirmeye en ufak bir ilgisini göstermemesi, onu kullanmanın yanı sıra kırmızı bir bayraktır. Çevrimiçi olarak yasal olarak satın alabilirsiniz.

Adrenokromunuzun işkence gören bir insan vücudundan mı yoksa bir hayvandan mı kaynaklandığı önemli değildir. Aslında, ticari olarak satılan herhangi bir adrenokromun (yasal olarak çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz), adrenokromlarının hasatından önce kesinlikle korkunç bir şekilde acı çeken hayvanların gövdelerinden hasat yöntemi herhangi bir ayrım yapılmasını engeller. Bir vücuttan gelmeden bir laboratuarda sentezlense bile, molekül tamamen aynı olacaktır; kimya böyle işliyor.

Adrenokrom bu kadar sıcak bir boksa, neden tüm çocuklar, özellikle yasal olarak satın alınabiliyorsa, onu kullanmıyorlar? Nutjobs’un bu sahte anlatıyı zorlamaya çalışırken ortaya koyduğu çabaya bakın. Dokunaklı. Aslında kimse buna inanmıyor.

“Adrenokrom komplo “teorisi” muhtemelen bir PSYOP” için 12 yanıt

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 17-06-2020 20:38:49

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 21:01:48

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız gerçekten mükemmel, saolun 02-07-2020 18:12:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir