Aferin .. Beni yakaladın.

Bu Q karmaşasını oldukça eleştirdim. Ve hala öyleyim … Ama işte komik bir hikaye. Az önce telefonuma sarı bir uyarı aldım. Yalan söylemeyeceğim. Zil sesini duyduğumda kalbim çarpmaya başladı. “Aslında haklıydılar … Şekle bak” diye düşündüm.

İlgisiz olduğu ortaya çıktı ama kesinlikle beni güldürdü

… MrResh tarafından gönderildi
[comments]

“Aferin .. Beni yakaladın.” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Aferin .. Beni yakaladın. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , gaye – 54

2. Karabük dan kimler var. Aferin .. Beni yakaladın. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 130

3. Konya dan kimler var. Aferin .. Beni yakaladın. . selam arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 332

4. Bu konu : ” Aferin .. Beni yakaladın. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , Emine – 299

5. Bu konu : ” Aferin .. Beni yakaladın. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 131

6. Tekirdağ dan kimler var. Aferin .. Beni yakaladın. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 171

7. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 03-03-2021 06:34:23

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link