Tam olarak bugün on yıl önce, Siyonist rejim resmen Libya lideri muammer Kaddafi’ye yöneldi. İşte Kaddafi yönetimindeki Libya hakkında bazı gerçekler: Ücretsiz sağlık hizmeti. Bedava elektrik. Ücretsiz eğitim / yurtdışında okumak istiyorsanız devlet. sana sponsor olur. Ucuz petrol ve gaz. Ucuz yemek . Yeni evli Weds bir ev bulmak için 50000 dolar aldı. Anneler bir çocuğun doğumunda 5000 dolar aldı. Devlet arabanızın fiyatının yüzde 50’sini ödedi. İşsiz Libyalılar, mesleklerinin ortalama maaşını sosyal yardım olarak aldılar. Hiçbir şey yapmakla ilgilenmiyor musunuz? Hükümet size çiftçilik yapmanız için toprak / tohum ve traktör verirdi. Büyük adam, nehir projesi Libya’ya suyu bir çöl milleti getirdi.

Libya, Afrika’dan Avrupa’ya yasadışı göçü önlemek için bir engel görevi gördü ve şimdi neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Köle ticareti yasaklandı ve şimdi geri döndü, siyahlara normal insanlar gibi davranıldı ve şimdi Libya’da onlara nasıl muamele edildiğini biliyoruz, 10 yıl sonra hepiniz şeytancılığınızdan, yani demokrasiden zevk aldınız. 2011’deki iç savaştan önce Kaddafi, sahte petrodolarları yok edecek ve euro ve dolara meydan okuyacak altın dinarın piyasaya sürüldüğünü duyurdu, Afrika altın dinarı doğrudan altın cinsinden ölçülürdü. Eğlenceli gerçek, Libya altınının kaybolması ve muhtemelen federal rezervde olması ve Libya döviz rezervlerinin dondurulmuş olması ve bu güne kadar kimse paraya ne olduğunu bilmiyor (muhtemelen Siyonist rejim arasında bölünmüş durumda)

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Afrika altın dinarı komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 494

2. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım

3. Muğla merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun 02-03-2021 18:50:07

4. Burdur dan kimler var. Afrika altın dinarı komplosu . Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , ali – 99

5. Van merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım 12-03-2021 07:18:31

6. Osmaniye dan kimler var. Afrika altın dinarı komplosu . Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 258

7. Düzce dan kimler var. Afrika altın dinarı komplosu . Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 94

8. Şanlıurfa dan kimler var. Afrika altın dinarı komplosu . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 389

9. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

10. Selam herkese web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link