Tek bir dünya otoriter hükümetinin neye benzeyeceğini düşünüyorsunuz?

Halkı uysal ve cahil tutmak için kötü alışkanlıklarla tahrip edilmiş bir tutam Stalinizm ile Çin gibi bir şeyin kurulduğunu varsayardım. Ve muhtemelen herkesi korkutmak için günah keçileriyle dolu.

Yazdıktan ve tekrar okuduktan sonra anlarsınız ……..

…masterchameleono tarafından gönderildi
[comments]

40 Comments

1. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 192

2. Yozgat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 11-07-2021 20:47:31

3. Bitlis merkezden ben ziya. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-07-2021 20:51:19

4. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

5. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha güzel, teşekkürler 11-07-2021 21:19:02

6. Rize dan kimler var. ağabeyin altında hayat . selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 374

7. Adıyaman dan kimler var. ağabeyin altında hayat . Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 60

8. elif yılmaz Reply

Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım

9. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, şukuladım 11-07-2021 21:22:29

10. Bartın dan kimler var. ağabeyin altında hayat . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 378

11. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-07-2021 21:34:37

12. Artvin dan kimler var. ağabeyin altında hayat . Slm paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 426

13. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

14. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 11-07-2021 21:36:17

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler

16. Merhabalar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 217

18. Bingöl merkezden ben ali. Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 12-07-2021 01:27:19

19. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun 12-07-2021 23:02:18

20. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 133

21. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 492

22. Kocaeli dan kimler var. ağabeyin altında hayat . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 182

23. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

24. Merhabalar sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , doruk – 230

26. Muğla dan kimler var. ağabeyin altında hayat . selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 107

27. Balıkesir dan kimler var. ağabeyin altında hayat . selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , gaye – 395

28. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 279

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 480

30. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Mrb web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 08-08-2021 20:44:08

31. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. ağabeyin altında hayat . Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 264

32. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun

33. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , memo – 165

34. Muş dan kimler var. ağabeyin altında hayat . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 20

35. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

36. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun

37. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, sağolun , doruk – 45

38. Bu konu : ” ağabeyin altında hayat ” çok güzel. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 156

39. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler

40. Van dan kimler var. ağabeyin altında hayat . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun , emin – 419

Write A Comment