Kategoriler
Genel

Ağartılmış Ağartılmış Tabakalı

Adam için neredeyse üzülüyorum, gelecek yılın ilk çeyreğinde ekonomik bir diriliş vaat ediyor. O zamana kadar görevde olacak ve kovuşturmayla karşı karşıya kalacak, çünkü ince takipçisi marjı etkisiz hale geldi çünkü küresel bir pandemi sırasında maske takmayı reddetti. Tabii ki sandıklardaki postanın nasıl hileli hale getirildiği ya da başka bir yönetici bürokratik boşluk deliği saçmalık ya da lisanssız spin doktorlarının saptığı şey hakkında bir öfke nöbeti atacak. Ağartıcı ve uv ışıkları hakkında başıboş kalmasına yardım edemediğinden, günlük baskı makinelerini durdurmak zorunda kaldılar. Her şey Ohio, Michigan ve Pennsylvania’ya geliyor ve inanan Cumhuriyetçi takipçilere, bu küresel pandeminin ciddiyetini kavrayacak gibi görünmüyor, ki bu muhtemelen geçen yıllar sürecek. YIL! Belki de tüm bu boş zamanlarında bir kitap alacaklar. Şahsen, bugünlerde çok sayıda iyi kurgusal olmayan literatür olduğunu düşünüyorum. Bahse girerim, büyük bir tarihçi olmak için iyi bir zaman, ama bu önemli değil. Dems’in hızlı bir tane çekmesi ve son dakikada birini ringe atması gerekmeyecek, aşağı doğru sarmalı sonunda çekiş kazanıyor ve durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yok. Virüs teriminden daha uzun ömürlü olacak.

… pandulceparty tarafından gönderildi
[comments]

“Ağartılmış Ağartılmış Tabakalı” için 5 yanıt

Bursa merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 08:07:58

Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım 21-05-2020 14:33:24

Kilis merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 29-05-2020 22:36:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir