Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle

Daha önce de belirttiğim gibi, bu hafta 65 yaş üstü 3 yakın akrabam / aile üyem tıbbi yardım almadan Covid’i dövdü. Savunmasız grupta bulunan ve onu sorunsuz bir şekilde yenen birçok uzak akraba / arkadaş tanıyorum. Bunun için ekonomileri neden kapatıyoruz?

gönderen … TeeRex1993
[comments]

“Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle” üzerine 26 yorum

1. Ankara merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:04:07

2. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 17:33:31

3. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:01

4. Karabük dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 162

5. Kastamonu dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler , ziya – 155

6. Gaziantep merkezden ben ali. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 23:40:29

7. Bu konu : ” Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 486

8. Trabzon dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 126

9. Bu konu : ” Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 41

10. Bu konu : ” Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 51

11. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 19:20:08

12. Ağrı dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 271

13. Ardahan merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 21-01-2021 01:46:28

14. Kilis dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , – 30

15. Erzurum dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 369

16. Adıyaman dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 4

17. Bu konu : ” Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, teşekkürler , memo – 368

18. Artvin dan kimler var. Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle . Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, saolun , – 194

19. Kars merkezden ben emin. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-02-2021 21:04:36

20. Bu konu : ” Ağır solunum hastalığı olan babam, akciğer kanseri olan amcam ve daha önce 2 kalp krizi geçiren 80 yaşındaki uzak bir akrabam Covid’den tıbbi yardım almadan kurtuldu. Bana neden bu bs için ekonomileri mahvettiğimizi tekrar söyle ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 342

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link