(https://youtu.be/BcIsdygD83E) kendi araştırmanızı yapın ama bu şarkı 2013 yapımı… Diğer şarkıları da dinlemenizi ve açıklama kısmındaki sözlerini okumanızı tavsiye ederim. Bunlar lanet olası mesajlar. Daha da ürkütücü olan, buna nasıl rastladığım… UYANIK OLSUN!

…sherakakakakaka tarafından gönderildi
[comments]

30 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. Ah çocuklar…. . Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 50

2. Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 114

3. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Ah çocuklar…. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 457

4. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

5. Konya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler 03-07-2021 06:58:38

6. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Gaziantep dan kimler var. Ah çocuklar…. . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 435

8. Tunceli dan kimler var. Ah çocuklar…. . Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 431

9. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Ah çocuklar…. . selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 188

10. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-07-2021 07:37:59

11. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Bartın merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:42:24

14. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler

15. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 19-07-2021 02:43:34

16. Uşak dan kimler var. Ah çocuklar…. . selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 29

17. Yalova merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-07-2021 14:08:03

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 469

19. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

20. Kırklareli dan kimler var. Ah çocuklar…. . Slm siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 60

21. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2021 08:10:05

23. Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 307

24. Burdur merkezden ben emin. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:46:14

25. Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. Slm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 105

26. Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 246

27. Şırnak dan kimler var. Ah çocuklar…. . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , – 28

28. Bu konu : ” Ah çocuklar…. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 115

29. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

30. Kilis dan kimler var. Ah çocuklar…. . Merhaba sayfa vallaha güzel, saolun , Aylin – 398

Write A Comment