Kategoriler
Genel

AHS Otel ile çocuk fedakarlığı arasında gerçekten olup bitenler arasındaki ilişki.

Neden kimse bu konuda konuşmuyor? Ya da en azından gördüğüm veya okuduğum hiçbir şey bu konuda konuşmadı. AHS Hotel’i izlemediyseniz … işte biraz tükendi. Lady Gaga bu otelde bir koni oynar ve temelde çocukları kaçırır, böylece kanlarını boşaltabilir ve onu içebilir ve onu canlı ve genç görünmesini sağlar. Bu Hollywood elitlerinin John podesta ve Marina abramovic’le olan tüm bağlantılarıyla yaptıkları iddia edilen bu değil mi? Lady Gaga, Marina ile ilgili bir kamp yapmadı mı? Ve ayrıca otelde, kaçırılan çocukları otelin bu boş havuzunda tutuyorlar … John ve Tony Podestas evlerinde, havuzlara benzeyen çocukların korkunç “sanat eserleri” var.

“AHS Otel ile çocuk fedakarlığı arasında gerçekten olup bitenler arasındaki ilişki.” için 10 yanıt

Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım 26-07-2020 05:49:38

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız cidden hayran edici, saolun 26-07-2020 05:56:46

Niğde merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler 30-07-2020 19:44:49

Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 30-07-2020 19:44:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir