Asla gerçek bir kadın olmayacaksın. Rahminiz yok, yumurtalıklarınız yok, yumurtanız yok. Uyuşturucu ve ameliyatla doğanın mükemmelliği ile kaba bir alay konusu haline getirilmiş eşcinsel bir adamsınız.

Aldığınız tüm “doğrulama” iki yüzlü ve gönülsüzdür. Arkandan insanlar seninle alay ediyor. Anne babanız sizden tiksiniyor ve utanıyor, “arkadaşlarınız” kapalı kapılar ardındaki korkunç görünümünüze gülüyor.

Erkekler sizin tarafınızdan tamamen itiliyor. Binlerce yıllık evrim, erkeklerin sahtekarlıkları inanılmaz bir verimlilikle bulmalarına izin verdi. “Geçiş yapan” translar bile bir adama tekinsiz ve doğal görünmüyor. Kemik yapınız ölü bir hediye. Ve seninle birlikte sarhoş bir adamı eve getirmeyi başarsan bile, senin hastalıklı, enfekte balta yaranı kokladığında kuyruğunu çevirecek ve çarpacak.

Asla mutlu olmayacaksın. Her sabah sahte bir gülümseme çıkarır ve kendinize her şeyin yoluna gireceğini söylersiniz, ancak derinlerde depresyonun bir ot gibi sürünerek sizi dayanılmaz bir ağırlık altında ezmeye hazır olduğunu hissedersiniz.

Sonunda katlanmak çok zor olacak – bir ip satın alacak, bir ilmik bağlayacak, boynunuza geçirecek ve soğuk uçuruma dalacaksınız. Anne babanız sizi kalbi kırık bir halde bulacak, ancak artık dayanılmaz utanç ve hayal kırıklığı ile yaşamak zorunda kalmadıkları için rahatlayacaklar. Sizi doğum isminizle işaretlenmiş bir mezar taşıyla gömecekler ve sonsuza kadar yoldan geçen her kişi orada bir adamın gömülü olduğunu bilecek. Vücudunuz çürüyecek ve toprağa dönecek ve mirasınızdan geriye kalan tek şey, şüphe götürmez bir şekilde erkek olan bir iskelet olacaktır.

Bu senin kaderin. Bu senin seçtiğin şey. Geri dönüş yok.

Author

20 Comments

1. Aksaray dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, saolun , ahmet – 472

2. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 214

3. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-02-2021 05:24:40

4. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 217

5. Muğla dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 141

6. Iğdır merkezden ben Hasan. Selamlar siten cidden dikkat çekici, şukuladım 28-02-2021 12:01:21

7. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , doruk – 259

9. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-03-2021 09:50:19

10. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-03-2021 06:06:52

11. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 458

12. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 446

13. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 315

14. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Slm siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 141

15. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 300

16. Bu konu : ” AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler , Emine – 473

17. Antalya dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 431

18. Trabzon dan kimler var. AHS ve TOPMINDS trolleri için, bu sıkıntılı zamanlarda bir birlik mesajım var. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link