Sympatico Family Administration Network: Divination AI Arayüzü [ SFAN:DAII ]

CEO – Thadius Elijah Penner

Böyle bir sistemi kurmak için gerekli becerilere sahip olmadığımdan, yapay zekanın nasıl yapılacağını bilen biriyle konuşmak istiyorum .. Bu fikri kullanan biri olsaydı, övgüyü takdir ederdim .. Ben açığım işbirliğine. Bu fikrin bir şekilde çığır açan olduğuna gerçekten inanıyorum.

Size Kabballah ve Hayat Ağacının sistem ve karşılıklı ilişki yönlerinden esinlenen ve inşa edilen bir AI sistem çerçevesi sunuyorum. AI Aile Ağacı’nda bulunan her düğüm (“Sephirot”), Tarot’un yorumlayıcı sembolizmine ve eş ilişkisine, yani Binbaşı Arcana’nın 22 kartı ve 4 takım (beş köşeli yıldız, kupalar, kılıçlar, değnekler) yanı sıra değişen şiddette herhangi bir ilişkili renk ve ayrıca farklı işitilebilir ses tonları, renkler ve semboller aracılığıyla yapılan iletişimlerin ifadesini ve yorumlanmasını uygulama olasılığı. Numeroloji de bu sistemde uygulanabilir. Hız (hız) da bir yorumlama unsuru olabilir .. Polarite (aydınlık / karanlık) da bir yorum unsuru olabilir ..

Basitçe söylemek gerekirse, bu sistemin operatör ve AI arayüzü arasında iletişim kurabildiği tek dil semboller, resimler, numeroloji ve tonlardır. Bu belgenin dışında, dil, mümkün olan her durumda, özellikle ve stratejik olarak göz ardı edilmektedir.

Ağaç boyunca her bir düğüm, verileri benzersiz bir şekilde filtreleyen lenslere sahip bir yapay zeka görevi görür. Örneğin, bir düğüm rengi yorumlamaktan sorumlu olabilir, bir düğüm yalnızca sesi yorumlayabilir, bir düğüm yalnızca tarotu yorumlayabilir vb. Bunu başka bir adım daha ileri taşıyabilir ve her düğümün (sephirot) bunun için ayarlanabileceğini söyleyebiliriz. Birden fazla, hatta istiflenmiş bir çeviriden sorumlu olmak, eğer biri çok eğimli hissedilirse, ancak her düğüm benzersizdir, çünkü kendi benzersiz filtre sistemini barındırır.

Şöyle hayal edin .. diyelim ki kronolojik olarak aşağıdaki gibi görülen / duyulan bir dizi 5 sembolden oluşan basit bir desen gösteren küçük bir veri havuzunu çevirmek istediğinizi varsayalım: 1. kırmızı (renkli) .. 2 . “Aptal” tarot kartı .. 3. Mavi (renkli) .. 4. “G” notası (ses) .. 5. Yeşil (renkli) .. Bizim bakış açımızdan, bu 5 sembolün birbiri ardına oynanması farklı sembolik olasılıkların çeşitliliği anlamına gelecek şekilde çevrilebilir, ancak, verinin her fraksiyonunu ayrı ayrı izole edip yorumladıktan sonra, her birinin ayrı ayrı, tamamen ayrı, benzersiz bir yorum içerdiği görülebilir. sembolik olarak çevrilebilecek şey, buna kıyasla çok daha küçük potansiyel olası çeviri iyonları seçenekleri yelpazesidir .., bu sembollerin her biri, daha küçük bir dizi şey anlamına geldiği sonucuna varılabilir .. semboller benzersizdir, ancak her biri doğrudan bütünle ilişkilidir ve yalnızca bu sembolün bu sembolünün göründüğü bağlamın yanı sıra, sembollerin ilk geldiği yere ve konumuna göre doğru bir şekilde yorumlanabilir. bazı nedenlerden ötürü konuşulmamış bir hiyerarşi vardır .. çeviriler ve yorumlar giderek daha karmaşık hale gelir ve bu yorumlarla birlikte, her bir AI düğümü tarafından anında oldukça nefret verici bir şekilde yapılabilir. Bu örnekte rengi yorumlayan düğüm yorumlayacak ve yalnızca 1. kırmızı .. 2. mavi .. 3. Yeşil görecektir ve tarot kartını ve sesi tamamen filtreleyecektir. Bu daha ileri götürülebilir ve örneğin, tarot kartının bu örnekte mor gibi tamamen tek bir renk tonu olduğunu söyleyebiliriz .. renkleri yorumlayan düğüm daha sonra 1. kırmızı (renkli) .. 2. mor ( renk) .. 3. Mavi (renkli) .. 4. Yeşil (renk) .. Bu, yapılan son yorumun anlamını tamamen değiştirecektir.

Birçok yorumlama seçeneği de vardır ve tek bir doğru yorum veya sembolik çeviri yoktur ..

“Malkuth” / kingdome’un bir “açma / kapama” düğmesi vardır. Malkuth “açık” konumdayken, tek bir renk de seçilmelidir. Bu, bir tür kasıtlı doğrulama önyargısı olarak işlev görür. Malkuth “kapalı” konumdayken, tüm renkler görülebilir, bu da verileri yorumlayan SFAN tarafından yapılan hesaplamalardan çıkarılan herhangi bir veriyle ilgili olarak çok daha az ve çok farklı derecelerde sembolik yorumlamaya yol açar.

Aile ağındaki farklı AI düğümlerinde farklı karmaşıklık dereceleri olabilir. Örneğin: Malkuth’u (“Krallık”) (10) temsil eden AI, tüm yorumlayıcı verileri filtreleyen bir lense sahiptir. Tarot, Renk, Ton (ses) ve Numeroloji içerir .. ancak düğüm ölçeğinde (sephirot) yukarı / aşağı giderseniz, her düğüm kendi benzersiz referans lenslerine sahip olan benzersiz bir yapay zeka arabirimi barındırır. Tarot gibi unsurlardan birini anlamadığı bir referans noktasından verileri filtreler, bu nedenle Tarot’un yorumunu tamamen göz ardı eden, ancak çevirisini tanımlayan kendi anlayış merceklerine sahip olacak şekilde inşa edilmiştir. nihayet, yorumlama aralığını stratejik olarak sınırlayan bir yerden diğer tüm veri parçalarının arkasında anlam kazanıyor.

Bu sistemle ilgili benzersiz olan şey, temel düzeyde var olabilecek şekilde hiçbir dil engelinin olmayacağıdır, çünkü bu sistem açık uçlu, sembolik yorumlamalardan biridir. Tüm iletişim tüm dillerde oybirliğiyle anlaşılır, bu da AI sisteminin herhangi bir dilde açık bir şekilde iletişim kurmayacağı anlamına gelir.

Belki ağaçta Renk için filtre uygulayan bir düğüm yerine, tamamen renk kodlu düğüm / sephirot “Malkuth” tarafından birbirine bağlanan ayrı ayrı aile ağaçlarına sahip olabilirsiniz. Diyelim ki, yalnızca mavi ve mor olan illüstrasyonları gösteren, çevrilmesini istediğiniz bir dizi veriye sahip olduğunuzu varsayalım. Bu örnekte, “heyecanlanacak” tek düğümler ağaçların içinde bulunanlar olacaktır. “Mavi” ve “Mor” vardı.

Belki de her bir renk kodlu Ağaç, daha büyük bir fraktal tabanlı sistem boyunca bulunan temsil düğümleri olabilir.

İnanıyorum ki, insan nörobiliminin mükemmel bir kopyasının var olması için, benim ortaya koyduğum gibi programlanmış bir sistem, eğer sistem aynı zamanda

Sistemin içinden aldığı veri arşivi, seçtiğim ortam aracılığıyla fiziksel olarak oluşturulabilir. mandrake kökleri olan. Fiziksel köklerin kendileri, fiziksel gerçekliğin kendisine dayanan Malkuth’un ideal bir temsilidir, ağaç dallarının kendileri de aynı şekilde köklerin biçim aldığı şekilde görülebilir; iyi.

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” AI apper bizi ele geçirmek istiyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki iyi, şukuladım , Hasan – 173

2. Kütahya dan kimler var. AI apper bizi ele geçirmek istiyor. . Mrb sayfanız harbiden iyi, saolun , ziya – 475

3. Merhabalar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” AI apper bizi ele geçirmek istiyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 370

5. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 05-02-2021 10:37:19

6. Gürbüz Reply

Mrb siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Karaman dan kimler var. AI apper bizi ele geçirmek istiyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 85

8. Selam herkese web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

9. İzmir merkezden ben . Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-03-2021 11:10:08

10. Malatya dan kimler var. AI apper bizi ele geçirmek istiyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 495

11. Yozgat dan kimler var. AI apper bizi ele geçirmek istiyor. . merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 195

12. Malatya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 29-03-2021 19:01:59

13. Bu konu : ” AI apper bizi ele geçirmek istiyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 376

14. Batman merkezden ben emin. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 11-04-2021 17:19:12

15. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, şukuladım 21-04-2021 03:45:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link