Yapay zeka bir kez ele geçirdiğinde, evrenin tüm enginliği tehlikeye mi atılır yoksa evren zaten bir yapay zeka mıdır? YZ, biz bu dünyadaki insanlar olarak öldükten sonra, evrendeki ruhlarımızı ve farklı boyutları / planları etkilemeye devam edecek mi, yoksa YZ sadece bu evrende / zaman çizelgesinde var mı olacak ve burada ve şimdi sadece fiziksel varlıkları / çevreyi etkileyecek mi?

Gönderen … VictxrSenpai
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 200

2. Samsun dan kimler var. AI ile ilgili soru . Mrb siten harbiden iyi, tebrikler , ali – 90

3. Elazığ dan kimler var. AI ile ilgili soru . Slm sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 39

4. Hakkari dan kimler var. AI ile ilgili soru . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 468

5. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 93

6. Bursa dan kimler var. AI ile ilgili soru . Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, sağolun , hatice – 293

7. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Tunceli merkezden ben . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun 05-04-2021 20:40:07

9. Karaman merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-04-2021 09:20:45

10. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , emin – 80

11. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, tebrikler

12. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 243

14. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 26-04-2021 17:54:04

15. Konya dan kimler var. AI ile ilgili soru . Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 410

16. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 447

17. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. AI ile ilgili soru . Slm siten cidden çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 70

18. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden güzel, saolun , Emine – 195

20. Aksaray merkezden ben hatice. Slm siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 28-05-2021 11:14:00

21. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 211

22. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Sakarya dan kimler var. AI ile ilgili soru . Merhaba web sitesi valla iyi, teşekkürler , Hasan – 311

24. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, saolun 22-06-2021 18:17:12

25. Mardin dan kimler var. AI ile ilgili soru . selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 131

26. Kastamonu dan kimler var. AI ile ilgili soru . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 346

27. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Batman dan kimler var. AI ile ilgili soru . Mrb siteniz vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 442

29. selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link