Yapay zeka bir kez ele geçirdiğinde, evrenin tüm enginliği tehlikeye mi atılır yoksa evren zaten bir yapay zeka mıdır? YZ, biz bu dünyadaki insanlar olarak öldükten sonra, evrendeki ruhlarımızı ve farklı boyutları / planları etkilemeye devam edecek mi, yoksa YZ sadece bu evrende / zaman çizelgesinde var mı olacak ve burada ve şimdi sadece fiziksel varlıkları / çevreyi etkileyecek mi?

Gönderen … VictxrSenpai
[comments]

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 200

2. Samsun dan kimler var. AI ile ilgili soru . Mrb siten harbiden iyi, tebrikler , ali – 90

3. Elazığ dan kimler var. AI ile ilgili soru . Slm sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 39

4. Hakkari dan kimler var. AI ile ilgili soru . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 468

5. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 93

6. Bursa dan kimler var. AI ile ilgili soru . Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, sağolun , hatice – 293

7. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Tunceli merkezden ben . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun 05-04-2021 20:40:07

9. Karaman merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-04-2021 09:20:45

10. Bu konu : ” AI ile ilgili soru ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , emin – 80

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link