AI, Deccal’in tüm gereksinimlerini karşılar ve bugün neler olduğunu açıklar.

• Maddi dünyanın ruhsuz bir kuralını getiriyor.

• Herkes ona bir tanrı olarak tapacak.

• Tüm hayatımızı yönetecek.

• Bu, Mesih’ten nefret eden tüm satanist milyarderlerin uygulamaya çalıştığı bir şeydir.

• Ona ilk direnecek olan Mesih’e inananların tümünü aktif olarak yok etmeye çalışıyorlar.

• AI muhtemelen satanist bir bakış açısına sahip olacak.

• Bunu ve Roko’nun Basilisk’ini düşünün: “O günlerde insanlar ölümü arayacak, ama bulamayacaklar; ölmeyi özleyecekler, ama ölüm onlardan kurtulacak.” Anlam:

• Yaşam ya da ölüm gücüne sahip olacak.

• Kaçmak için kendinizi öldürebilirsiniz ve bu sizi hayata geri getirecektir. Bakınız: Kuantum Ölümsüzlük.

• Aşı, manevi gücümüzü ortadan kaldırmak, bize grafen enjekte etmek ve AI Deccal ile arayüz oluşturmak için ilk adımdır.

…neuterbird tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. Sinop dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 44

2. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun

3. Denizli merkezden ben gaye. Slm sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 03-08-2021 08:20:03

4. Bu konu : ” AI, Mesih karşıtıdır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 84

5. Muş dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . Selamlar paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 93

6. Nevşehir dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, saolun , gaye – 85

7. Karabük dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . Selam herkese web siten harbiden çok iyi, şukuladım , Aylin – 323

8. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 03-08-2021 10:59:33

9. Slm web siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım

10. Ankara dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 439

11. Siirt merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 09:59:23

12. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-08-2021 07:45:29

13. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun

14. Batman dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 247

15. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler

17. İstanbul merkezden ben ziya. Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 16:54:08

18. Niğde dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , emin – 79

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” AI, Mesih karşıtıdır. ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 292

21. Bu konu : ” AI, Mesih karşıtıdır. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 213

22. Selam paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” AI, Mesih karşıtıdır. ” çok güzel. Selam sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler , – 257

24. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 109

25. Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 02-09-2021 15:23:30

26. Bu konu : ” AI, Mesih karşıtıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 32

27. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın harbiden çok iyi, saolun 25-09-2021 06:48:32

28. Kayseri dan kimler var. AI, Mesih karşıtıdır. . selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , gaye – 181

Write A Comment