Hepiniz “Aile” belgeselini gördünüz mü? Anne Hamilton-Byrne güzel, karizmatik ve hayalperestti. Ayrıca inanılmaz derecede tehlikeliydi. İsa Mesih’in reenkarnasyonu olduğuna ikna olan Hamilton-Byrne, 1960’lardan 1990’lara kadar Melbourne’da öne çıkan The Family adlı bir kıyamet mezhebinin başına geçti. Kocası Bill ile, bazıları evlat edinme dolandırıcılığı yoluyla, bazıları tarikat üyelerinden doğan çok sayıda çocuk sahibi oldu ve onları kendi çocuğu olarak yetiştirdi. Dış dünyadan izole edilen çocuklar, birbirine uygun kıyafetler giymişlerdi, aynı sarı saçları boyanmıştı ve iddiaya göre dövülmüş, aç bırakılmış ve LSD enjekte edilmişti. Hamilton-Byrne’nin hem anneleri hem de mesih olduğu öğretildi, çocuklar sonunda 1987’de bir polis baskını sırasında kurtarıldı, ancak travmaları daha yeni başlamıştı.

Hayatta kalanlar ve tarikat üyeleri, vakada çalışan Avustralyalı ve uluslararası dedektiflerle birlikte hikâyelerini anlatırken, bu yüzleşmeli uzun metrajlı belgesel, sadece halen faaliyette olan tarikat içinde değil, aynı zamanda Ailenin gelişmesine izin veren muhafazakar Melbourne topluluğu içinde neler olduğunu da ortaya koyuyor.

Author

36 Comments

1. Ordu merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 07-04-2021 08:54:29

2. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 390

3. Erzincan dan kimler var. Aile kültü . Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 426

4. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Aile kültü . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 89

5. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Slm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

7. Ankara dan kimler var. Aile kültü . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 417

8. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, sağolun

9. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

10. Afyon dan kimler var. Aile kültü . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 498

11. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 402

12. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Bayburt dan kimler var. Aile kültü . Selam sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 356

14. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selam web siteniz cidden güzel, şukuladım , banu – 121

16. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun 30-04-2021 12:54:55

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Aile kültü . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, sağolun , ali – 280

18. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 67

19. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 467

20. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selam sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 278

22. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Malatya dan kimler var. Aile kültü . Selamlar sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 219

24. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 229

27. Çorum dan kimler var. Aile kültü . Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 104

28. Ankara dan kimler var. Aile kültü . Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 353

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 319

30. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 10-07-2021 03:59:32

31. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Ordu merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi inan ki güzel, sağolun 15-07-2021 11:23:58

33. Ordu merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun 27-07-2021 06:48:28

34. Bilecik merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 29-07-2021 04:43:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link