Hepiniz “Aile” belgeselini gördünüz mü? Anne Hamilton-Byrne güzel, karizmatik ve hayalperestti. Ayrıca inanılmaz derecede tehlikeliydi. İsa Mesih’in reenkarnasyonu olduğuna ikna olan Hamilton-Byrne, 1960’lardan 1990’lara kadar Melbourne’da öne çıkan The Family adlı bir kıyamet mezhebinin başına geçti. Kocası Bill ile, bazıları evlat edinme dolandırıcılığı yoluyla, bazıları tarikat üyelerinden doğan çok sayıda çocuk sahibi oldu ve onları kendi çocuğu olarak yetiştirdi. Dış dünyadan izole edilen çocuklar, birbirine uygun kıyafetler giymişlerdi, aynı sarı saçları boyanmıştı ve iddiaya göre dövülmüş, aç bırakılmış ve LSD enjekte edilmişti. Hamilton-Byrne’nin hem anneleri hem de mesih olduğu öğretildi, çocuklar sonunda 1987’de bir polis baskını sırasında kurtarıldı, ancak travmaları daha yeni başlamıştı.

Hayatta kalanlar ve tarikat üyeleri, vakada çalışan Avustralyalı ve uluslararası dedektiflerle birlikte hikâyelerini anlatırken, bu yüzleşmeli uzun metrajlı belgesel, sadece halen faaliyette olan tarikat içinde değil, aynı zamanda Ailenin gelişmesine izin veren muhafazakar Melbourne topluluğu içinde neler olduğunu da ortaya koyuyor.

Author

14 Comments

1. Ordu merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 07-04-2021 08:54:29

2. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 390

3. Erzincan dan kimler var. Aile kültü . Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 426

4. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Aile kültü . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 89

5. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Ankara dan kimler var. Aile kültü . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 417

7. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

8. Afyon dan kimler var. Aile kültü . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 498

9. Bu konu : ” Aile kültü ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 402

10. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Bayburt dan kimler var. Aile kültü . Selam sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 356

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link