Ne yazık ki, ailem hükümet ve ana akım medya tarafından söylenen hemen hemen her şeye inanıyor. Onları yıllardır alternatif medyaya ve karşıt seslere teşhir etmeye çalıştım ama dinlemiyorlar. Onlara yıllar önce Zeitgeist: Addendum belgeselini bile almıştım çünkü bunun gözlerini açmanın bir yolu olabileceğini düşündüm ama izlemek istemediler. Sanırım bunun çılgın bir komplo filmi olduğunu düşündüler. İnsanlar kendi baloncuklarının içinde bu kadar sıkı bir şekilde sıkışıp kalırlarsa, bu bilgi savaşını nasıl kazanacağız ve seçkinlerin küresel totaliterlik planını nasıl durduracağız?

80 Comments

1. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 12:31:06

2. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-07-2021 12:34:02

3. Karabük dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 226

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

5. Malatya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:35:06

6. Rize dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , memo – 424

7. Kütahya dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 144

8. Niğde dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 432

9. Kars merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:35:49

10. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , – 80

11. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun , emin – 192

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 21

13. Şanlıurfa dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 316

14. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 210

15. selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:40:16

17. Kırklareli dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamlar siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 423

18. Muş merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 12:47:52

19. Karabük merkezden ben ziya. Selam siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:48:25

20. Burdur merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 12:49:20

21. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 418

23. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:52:44

24. Kilis merkezden ben . Slm siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 12:55:56

25. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 159

26. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , emin – 160

27. Merhaba siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

28. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 284

29. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 13-07-2021 13:05:40

30. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 13-07-2021 13:05:41

31. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler

32. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 288

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 171

35. Sivas dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Slm paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 151

36. Osmaniye dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamlar web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , hatice – 435

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 415

38. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

39. Kırşehir dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 277

40. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 397

42. Aydın dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , memo – 46

43. Kastamonu dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 16

44. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten çok güzel, şukuladım , ahmet – 179

45. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 137

46. Artvin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:17:45

47. Kilis dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Mrb paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 357

48. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 18:06:20

49. Karabük dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 309

50. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler

51. Diyarbakır dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , mehmet – 429

52. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 499

53. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selam web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun 24-07-2021 18:01:36

54. İstanbul dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 459

55. Mrb paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

56. Siirt dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 21

57. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım

58. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 244

59. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 255

60. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, şukuladım 02-08-2021 18:03:41

61. selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 494

63. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 266

64. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok güzel, sağolun , ali – 462

65. Manisa dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 408

66. Kahramanmaraş dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 288

67. Samsun dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selam herkese sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 493

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 394

69. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba siten inanılmaz güzel, şukuladım 26-08-2021 20:16:59

70. Bilecik merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:21:46

71. Bilecik dan kimler var. Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? . Selamlar sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 117

72. Erzurum merkezden ben banu. Merhabalar siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 02-09-2021 17:55:40

73. selam arkadaşlar sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım

74. Bu konu : ” Aileleriniz COVID aldatmacasını benimsiyor mu? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi hayran edici, saolun , doruk – 149

75. Amasya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 15-09-2021 12:44:41

76. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

77. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 23-09-2021 23:07:06

Write A Comment