Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor

Hey çocuklar, son zamanlarda ailem ve ağabeyimle bazı Komplo olaylarından bahsettim … pek iyi gitmedi. Pizzagate, Shadowgate ve NWO hakkında konuştuk. Pekala, şimdi deli olduğumu düşünüyorlar … ayrıca beni ilaca da vermek istiyorlar Idk, bu korkutucu. Çılgın mıyım yoksa ailem çok katı mı?

“Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor” üzerine 23 yorum

1. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-08-2020 02:36:47

2. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler 31-08-2020 02:40:19

3. Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 31-08-2020 03:11:51

4. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-08-2020 03:25:56

5. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 07:35:18

6. Denizli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:48:08

7. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 116

8. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 429

9. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 231

Yorum yapın