Hey çocuklar, son zamanlarda ailem ve ağabeyimle bazı Komplo olaylarından bahsettim … pek iyi gitmedi. Pizzagate, Shadowgate ve NWO hakkında konuştuk. Pekala, şimdi deli olduğumu düşünüyorlar … ayrıca beni ilaca da vermek istiyorlar Idk, bu korkutucu. Çılgın mıyım yoksa ailem çok katı mı?

Author

62 Comments

1. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-08-2020 22:40:32

2. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

3. Kastamonu merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 31-08-2020 02:32:39

4. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-08-2020 02:36:47

5. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler 31-08-2020 02:40:19

6. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 31-08-2020 03:11:51

8. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-08-2020 03:25:56

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten vallaha iyi, face de paylaştım

10. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 07:35:18

11. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

12. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun

13. Gümüşhane merkezden ben Emine. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun 09-09-2020 01:47:06

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım 26-09-2020 22:48:11

16. Denizli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:48:08

17. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

19. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 116

20. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 429

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 231

22. Malatya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-10-2020 15:35:05

23. Karabük merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki çok güzel, sağolun 11-11-2020 17:09:52

24. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 86

25. Kayseri merkezden ben . Slm web siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-11-2020 15:30:16

26. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, saolun

27. Mersin dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, saolun , ali – 128

28. Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 07-12-2020 14:33:12

29. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 08-12-2020 07:09:34

30. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 09-12-2020 10:44:36

31. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 297

32. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

33. Batman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 23-12-2020 12:55:51

34. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , ziya – 280

35. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 41

36. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 140

37. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 469

38. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 318

39. Çankırı dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 257

40. Adıyaman dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 246

41. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

42. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Slm web siten inanki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 364

43. Muğla merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 13:38:02

44. Tunceli dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , gaye – 146

45. Yalova merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-02-2021 13:39:38

46. Ardahan dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 51

47. Iğdır dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selam paylaşımın inan ki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 293

48. Çorum merkezden ben gaye. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-03-2021 22:17:08

49. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

50. Burdur dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 319

51. Bu konu : ” Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ziya – 261

52. Kırıkkale dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 248

53. Düzce dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 462

54. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 408

55. Kilis merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:48:02

56. Eskişehir dan kimler var. Ailem delirdiğimi ve bir psikiyatriye kapatılmam gerektiğini düşünüyor . Slm sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , Emine – 223

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link