SS: Virüsün doğal olarak meydana geldiğini düşünmek bile daha çılgınca hissettim. Olay 201’den Çin’deki savaş oyunlarına kadar olan her şeyle, virüsün doğal olarak meydana geldiğini düşünmeyi bile aklıma getiremedim. Kelimenin tam anlamıyla kendi kendime, bunların hepsinin doğal olarak gerçekleştiğine inanmanın delilik olduğunu düşündüm. Bunu düşünmem yanlış mı?

Author

9 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

2. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

3. elif yılmaz Reply

Slm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım 27-03-2021 12:15:51

5. Ordu merkezden ben ziya. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-03-2021 05:16:04

6. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Ailemle Covid’i çevreleyen komplolar hakkında sohbet ettim. Komploya dayalı olmayan bir yoldan giderken kendimi daha çılgın hissettim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 385

8. Bu konu : ” Ailemle Covid’i çevreleyen komplolar hakkında sohbet ettim. Komploya dayalı olmayan bir yoldan giderken kendimi daha çılgın hissettim. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , memo – 115

9. Ağrı dan kimler var. Ailemle Covid’i çevreleyen komplolar hakkında sohbet ettim. Komploya dayalı olmayan bir yoldan giderken kendimi daha çılgın hissettim. . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , Aylin – 145

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link