Sesinden rastgele bir konuşma yapmıyorlardı. Muhtemelen iki, bir erkek ve bir kadın vardı.

Sözlerini çıkaramıyordum ama kısık sesle konuşuyorlardı. Garipti. Annemler onları duymuyordu.

Boktan bir bağlantı olabilirdi, ancak zamanlama (ABD Hükümeti, havayollarının sansürlemeye başladığını öne sürdükten hemen sonra komplolardan bahsetmek) çok şüpheliydi.

Author

85 Comments

1. Malatya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, sağolun 17-07-2021 18:28:15

2. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 391

3. Bartın dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 403

4. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

5. Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 17-07-2021 18:34:02

6. Gürbüz Reply

Selamlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 52

8. Balıkesir dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 58

9. Batman merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 18:47:23

10. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 49

11. Bingöl merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 17-07-2021 18:48:01

12. Karabük merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 18:48:42

13. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 111

14. Bilecik merkezden ben . Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 17-07-2021 18:49:55

15. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 271

16. Mersin dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 271

17. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 497

18. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 421

19. Hatay dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 278

20. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler

21. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 425

23. Kayseri dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Slm siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 429

24. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 228

25. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selam herkese siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 410

26. Balıkesir dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, şukuladım , Hasan – 181

27. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 19

29. Bayburt dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 87

30. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 494

31. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

32. Merhaba web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 194

34. Iğdır dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 110

35. Kocaeli dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selam web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 317

36. İzmir merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 19:29:46

37. Bolu dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selam siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , – 449

38. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 186

39. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım , ziya – 81

40. Sivas dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Mrb web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 104

41. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım

43. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 430

44. Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 482

46. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 19:58:45

47. Çanakkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-07-2021 20:00:31

48. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 20:01:02

49. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , doruk – 275

50. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım , mehmet – 442

51. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

52. Tekirdağ dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selam paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , doruk – 266

53. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 71

54. Mersin merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun 17-07-2021 20:17:01

55. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 31

56. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, saolun , elif yılmaz – 206

57. Amasya merkezden ben memo. Merhaba web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 22:05:36

58. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler , memo – 235

59. Antalya merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 21-07-2021 14:50:30

60. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-07-2021 02:23:26

61. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 213

62. Kocaeli dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Merhaba herkese siten harbiden güzel, sağolun , ziya – 233

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , Gürbüz – 490

64. Rize merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler 28-07-2021 09:53:49

65. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler

66. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 491

67. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 184

68. Kayseri dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selamlar paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , emin – 428

69. Aydın dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , memo – 382

70. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , banu – 76

71. Elazığ merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım 06-08-2021 11:05:47

72. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 352

73. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , memo – 89

74. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 71

75. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 478

76. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:17:04

77. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 31-08-2021 19:14:50

78. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Şırnak dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 460

80. Bu konu : ” Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 483

81. Sivas dan kimler var. Ailemle telefonda komplo hakkında konuşuyordum ve telefonum biplemeye başladı . selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , Aylin – 301

Write A Comment