Temelde kafatasınızın içinde bir radyo sinyali vericisi / alıcısı. Faydalı olduğunu söylemem, beyne çok yakın. Kişisel olarak hiçbir kablosuz aygıt kullanmadım, Apple Watch bile. Paranoyak olabilirim, ancak çevremdeki WiFi ve diğer radyo sinyallerinin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum. Cevabı birkaç on yıl içinde öğreneceğiz sanırım. 😀

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 161

2. Bu konu : ” AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 342

3. Bu konu : ” AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 411

4. Bu konu : ” AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 437

5. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 03:22:07

6. Çankırı dan kimler var. AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 230

7. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

8. Bu konu : ” AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 47

9. Bayburt dan kimler var. AirPod’lar hücrelere, beyin aktivitesine vb. Herhangi bir zarar verir mi? . Merhabalar siten vallaha mükemmel, sağolun , ziya – 197

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link