Ajan provokatörler ve alt zarar.

TPB’nin bir şeyi baltalamak istediğinde kullandığı klasik stratejiler, belirli bir grubun üyesi olarak poz vermek ve daha sonra bu grubu itibarsızlaştıracak şekilde davranmaktır. Bunlar genellikle ajan provokatörleri olarak adlandırılır.

Şu anda Talmud hakkındaki komplonun zirvesine giden bir görevimiz var.

Görünüşe göre Talmud’dan gelen her türlü alıntı ve ifadeye sahiptir. Ancak bağlantılı doğrudan kaynak yoktur. Görünüşe göre sadece belirtilen kaynaklar ayet satırlarıdır.

Bu kaynakları kendileri bulan herkes, çoğunun var olmadığını fark edecektir. Birçoğu bağlam dışı. Ve bazıları düz uydurma gibi görünüyor.

Dahası, çoğu, Talmudik yazıların hepsinin Tanrı’dan gelen kararlar veya resmi dini yasalar olarak görülmemesini bile iddia edebilir. Birçoğu haham tartışıyor ve fikirler üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Öyleyse, sadece 3 başka gönderi olan, tüm referans Yahudileri olan bir kullanıcının gönderisinden ne yapabiliriz.

Bu şeylere gerçekten inanan bir kişi olabilir. Ya da subbu baltalamaya çalışan bir provokatör olabilir.

Yahudiliği meşru bir şekilde eleştirmek isteyen herkes, dürüstçe, iyi niyetle, uygun kaynaklarla yapardı. Dini eleştiren ateist alt-gruplar bu eleştiriye eğilmez.

Bunlar, alt yasağı alabilecekleri gibi görünen yayın türleri ve aslında amaçları olabilir.

İşte iyi eleştirilere bir örnek:

Ex-Mossad, el-Nusra Cephesine İsrail tıbbi yardımına yöneldi | Orta Doğu | El Cezire https://www.aljazeera.com/programmes/upfront/2016/05/mossad-head-israel-medical-aid-al-nusra-front-160531081744269.html

Bu, eski ve İsrailli yetkilinin IŞİD’e sadece insani nedenlerle değil taktiksel nedenlerle de yardım ettiklerini itiraf ettiği bir makale ve video röportajıdır.

Doğrudan Yahudiler ve daha çok İsrail hakkında değil, ama bu, belirli bir ideolojiyle ilgili meseleleri iyi niyetle nasıl vurgulamak istediğinize bir örnektir.

“Ajan provokatörler ve alt zarar.” üzerine 30 yorum

1. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım 30-07-2020 12:10:34

2. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-08-2020 02:16:55

3. Diyarbakır merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2020 22:28:18

4. Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-08-2020 17:33:16

5. Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2020 17:19:05

6. Karabük merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun 10-09-2020 11:41:59

7. Giresun merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-09-2020 06:42:04

8. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 02-10-2020 04:07:50

9. Niğde merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:39:41

10. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:23:34

11. Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-10-2020 12:00:03

12. Bu konu : ” Ajan provokatörler ve alt zarar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 265

13. Bolu dan kimler var. Ajan provokatörler ve alt zarar. . Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

14. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 13:03:52

Yorum yapın