Sith lordu Schwab “hiçbir şeye sahip değilsiniz ve mutlu olun” dedi. Bu 2030 gündemidir.

Kanada’dan bir anon 4chan’da bizim için ne anlama geldiğini çok iyi anlattı. Benden daha iyi yaptı, bu yüzden yorumunu buraya kopyalayıp yapıştırmama izin verin:

Küçük maddi eşyalarınız var – bir bilgisayar, muhtemelen bir buzdolabı, mobilya vb.

“Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız” dedikleri, her şeyi kiralayacağınızdır. Asla buzdolabınız olmuyor, sadece bir buzdolabı kiralıyorsunuz. Mobilyalarınızı kiralıyorsunuz, evinizi kiralıyorsunuz, araba kiralıyorsunuz, bunu kiralıyorsunuz ve öyle ki sizden sahibine / kira parazit sınıfına sürekli bir para akışı akıyor. Ücretli köleliği bırakırsanız, tüm maddi mal varlığınız sizden alınır.

Mutlu olmanın sebebi? Çünkü sizi her şeyin iyi olduğuna ikna etmek için sizi uyuşturucu, eğlence, sakinleştirici yiyecekler ve propaganda ile beslerler.

Gerçekte, kelimenin tam ve gerçek anlamıyla bir köle olacaksınız. Hiçbir şeye sahip olmamak, size fiilen sahip olan bir başkasının maddi kazancı için ölene kadar çalışmak, ancak odanızı ve pansiyonunuzu, hastane faturalarınızı, sigortanızı, yiyeceklerinizi vb. Ödemek zorunda kalmadan – tüm bunları ödeyen bir kölesiniz kendin.

Elitler gelecek hakkında konuştuklarında, herkesin mutlu olduğuna dair çok parlak bir imaj çiziyorlar, artık savaş yok, küreselci bir ekonomik sistem, neoliberal iktidar, vs. ve şaşırtıcı olacakmış gibi davranıyorlar, gerçekte olduğu gibi değil: Korkunç sıradan bir insanın sığırlardan daha kötü muamele gördüğü bir distopya, hayatı sadece başka hiçbir yüksek çağrısı olmayan hazcı zevkleri deneyimlemek için yaşamak isteyen bir yönetici sınıf tarafından.

Yıldızları keşfetmeyi, rönesans sanatçıları ve yaratıcılarından oluşan bir topluluğu unutun. Bu psikopatların altında dönüşeceğimiz şey, tüm sosyal böcek adamlarının ırkıdır. Hiçbir şey yaratmamak, hiçbir şeyi keşfetmemek, sadece yöneticileri var tutmak için var olmak, böylece dopamini doğrudan beyinlerine damlatabilirler ya da insan ırkının kesin yok oluşundan başka hiçbir şey ifade etmeyen saçma bir saçmalık.

Bir şüpheniz varsa, bu yeni paradigmada gerçekten mutlu olabilirsiniz. Hiçbir şeye sahip olmayacağınızı söylediklerinde, her şeye sahip olacakları anlamına gelir. Topraklar, mülkler, fabrikalar birine ait olmalı. Buradaki ideoloji marksizmdir, daha önce denendi, tamamen başarısız oldu. Yine başarısız olacak. Mutlu olmayacaksın.

Author

52 Comments

1. Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. İzmir dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 30

3. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler

4. Yalova merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun 31-01-2021 21:11:48

5. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım

6. Niğde dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 470

7. Yozgat dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 44

8. Kocaeli dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , ali – 338

9. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 234

10. Kırşehir dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 87

11. Erzincan merkezden ben banu. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-02-2021 13:27:09

12. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 196

13. Bitlis dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Selam herkese sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , hatice – 224

14. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , ali – 418

15. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, sağolun 07-02-2021 01:29:21

16. Burdur merkezden ben emin. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-02-2021 17:18:28

17. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

18. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-02-2021 07:19:20

19. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, sağolun

20. Adana dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 312

21. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım

22. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 149

24. Hatay dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 474

25. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

26. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 234

27. Karaman merkezden ben doruk. Slm web siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-02-2021 21:06:08

28. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 03:28:53

29. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 378

30. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler

31. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , – 449

32. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 60

33. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, şukuladım , doruk – 245

34. Kırklareli merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-03-2021 19:02:08

35. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, saolun

36. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 12-03-2021 23:37:11

37. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:57:32

38. Amasya dan kimler var. Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması . Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 183

39. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese siten ciddiyim güzel, sağolun 18-03-2021 23:35:09

40. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 17:24:13

41. Konya merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 22-03-2021 15:30:24

42. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 107

43. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 217

44. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Slm siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 406

45. Bartın merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 16:01:49

46. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 04-04-2021 14:19:54

47. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 466

48. Bu konu : ” Ajanda 2030 “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız” açıklaması ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 288

49. Karabük merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-04-2021 22:03:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link