Akıllı diye bir şey yok

https://i.ibb.co/bmd0WfH/Etfdiln-VEAEocy5-format-jpg-name-large.jpg

Elon Musk akıllı değil, akıllı diye bir şey yok.

Diğer tarafa geçebilirseniz, her insanın tüm insan bilgisine erişimi olduğunu göreceksiniz.

Bana gösterilen bir yol da bu Pink Floyd posterine çok benziyor. Her insandan geçen bir bilgi nehri vardır. Her nehir, aynı insan bilgisi okyanusuna geri akar.

Doğduğunuzda dereniz yolu tıkayan kayalarla dolar. Sadece sıkı çalışmayla yolu temizlersiniz ve bilgi size akar. Kayaları temizlemek için herkesin aynı işi yapması gerekmiyor. Ne kadar zengin ya da fakir olursanız olun, genel olarak çok çalışmak, her zaman yolu açmanıza yardımcı olacaktır. Bazen amacınız hepsini temizlemek değil, sadece bazılarını temizlemek ve diğerlerini kendi isteğinize göre hareket ettirmektir.

Gerçekten kendi içine girip tüm insanların aslında ışıkla / yaratıcıyla / tanrı ile bir bütün olduğunu gördüğünüzde, bu ayrılığın kendi kendine yaratılmış bir yanılsama olduğunu göreceksiniz. Sen her şeyle birsin. (“kötü” adamlar bile) Bir insanın bildiği her şeye, sizin de erişiminiz var.

“Akıllı diye bir şey yok” üzerine 11 yorum

1. Kilis dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Slm siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 433

2. Adana merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 18-02-2021 19:16:37

3. Burdur dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , Emine – 317

4. Antalya dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, saolun , Hasan – 35

5. Burdur dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 5

6. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 354

7. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 01-03-2021 18:59:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link