https://i.ibb.co/bmd0WfH/Etfdiln-VEAEocy5-format-jpg-name-large.jpg

Elon Musk akıllı değil, akıllı diye bir şey yok.

Diğer tarafa geçebilirseniz, her insanın tüm insan bilgisine erişimi olduğunu göreceksiniz.

Bana gösterilen bir yol da bu Pink Floyd posterine çok benziyor. Her insandan geçen bir bilgi nehri vardır. Her nehir, aynı insan bilgisi okyanusuna geri akar.

Doğduğunuzda dereniz yolu tıkayan kayalarla dolar. Sadece sıkı çalışmayla yolu temizlersiniz ve bilgi size akar. Kayaları temizlemek için herkesin aynı işi yapması gerekmiyor. Ne kadar zengin ya da fakir olursanız olun, genel olarak çok çalışmak, her zaman yolu açmanıza yardımcı olacaktır. Bazen amacınız hepsini temizlemek değil, sadece bazılarını temizlemek ve diğerlerini kendi isteğinize göre hareket ettirmektir.

Gerçekten kendi içine girip tüm insanların aslında ışıkla / yaratıcıyla / tanrı ile bir bütün olduğunu gördüğünüzde, bu ayrılığın kendi kendine yaratılmış bir yanılsama olduğunu göreceksiniz. Sen her şeyle birsin. (“kötü” adamlar bile) Bir insanın bildiği her şeye, sizin de erişiminiz var.

Author

41 Comments

1. Kilis dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Slm siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 433

2. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

3. Adana merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 18-02-2021 19:16:37

4. Burdur dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , Emine – 317

5. Antalya dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, saolun , Hasan – 35

6. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, sağolun 19-02-2021 23:53:41

7. Burdur dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 5

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 354

9. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 01-03-2021 18:59:17

10. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Malatya merkezden ben banu. Merhaba siteniz cidden mükemmel, saolun 05-03-2021 13:17:08

12. Selam sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 234

14. Zonguldak dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 493

15. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 13-03-2021 17:50:03

16. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 435

17. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , memo – 250

18. Kırıkkale merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-03-2021 02:20:34

19. Gümüşhane merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, şukuladım 26-03-2021 19:03:12

20. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 21:43:57

21. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

22. İzmir dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 435

23. Siirt dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 289

24. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

25. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, saolun , mehmet – 361

27. Muş dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler , doruk – 276

28. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 06-06-2021 01:12:17

29. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-06-2021 15:15:41

30. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler

31. Merhaba web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

32. Tekirdağ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, saolun 22-06-2021 23:44:22

33. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , ali – 14

34. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 288

35. Bu konu : ” Akıllı diye bir şey yok ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 201

36. Kırıkkale dan kimler var. Akıllı diye bir şey yok . Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 267

37. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

38. Balıkesir merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım 20-07-2021 15:55:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link