akıllı telefonlarda cep telefonu gözetimi ve pil değişiklikleri

akıllı telefonların böcek olduğu bilinen bir gerçektir. Bu yüzden, izlenmek istemezseniz, telefonun uzaktan etkinleştirilmemesi için pili çıkaracağınız bir zamanı hatırlıyor musunuz? Artık tüm yeni akıllı telefonların çıkarılamayan dahili pili var. sadece bir tür şaşkınlık yaşadı, ya bu dünya çapında sürekli sürveyansın güçlendirilmesine yardımcı olacak bir hareket olsaydı? yani kaçımız sürekli olarak akıllı telefonlarımız ve uygulamaları aracılığıyla izlenme ve kayıt olma şartına uyum sağladı? kişisel olarak, internet özelliği olmayan eski bir cep telefonuna geri döndüğümü ve FB hesabımı kapattığımı söyleyebilirim, takım elbise tarafından düzenli olarak gözetilmek ve korona gözetimi eklemek arasında takımları kişisel durumumdan uzak tutmak istiyorum olabildiğince canlı. Whatsapp’ı kullanarak telgrafı durdurmak için hareket etmeliyiz, özellikle de her gün ilgili küçük şeylerde uyanık olmalıyız.

“akıllı telefonlarda cep telefonu gözetimi ve pil değişiklikleri” üzerine 30 yorum

1. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 15-07-2020 20:10:42

2. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-07-2020 23:09:12

3. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım 19-07-2020 17:45:10

4. Tunceli merkezden ben doruk. Selam web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:58:56

5. Artvin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-10-2020 18:19:05

6. Bu konu : ” akıllı telefonlarda cep telefonu gözetimi ve pil değişiklikleri ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 89

7. Yozgat dan kimler var. akıllı telefonlarda cep telefonu gözetimi ve pil değişiklikleri . Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 309

Yorum yapın