Aklıma gelen şey, hiçbir hükümetin COVID’den normalliğe geri dönen bir planı olmamasıdır19

Sırf eğlenmek ve ABD siyasetinin bu konuya girmemesini sağlamak için, özellikle ABD’den açıkça bahsetmiyorum. Ancak, ikinci dalga saçmalığının tüm hızıyla sürdüğü küçük bir orta Amerika ülkesinden bir basın toplantısı dinledim. 12 fitlik sosyal mesafe, maskeler ve yüz siperleri istiyorlar ve sosyal toplantılar kültürümüzün bir parçası olsa da sağlık görevlisinin dediği gibi maskeli bile sosyal toplantı yok! Hatta ikiniz de maske taksanız bile arkadaşlarınızla konuşmaya yaklaşmayın dediler. Herkesi vurgulamak, herkesi kurtarmaktan sorumludur.

Hiç bir muhabir, ABD CDC’nin yeni ölüm oranı rakamları gibi önemli soruları sormuyor, bu önlemler neden on yıllar önce kötü grip mevsimlerinde uygulanmadı? Kimse maske takmadığı için altı ay önce kaç yaşlı ve hasta insanın öldüğünü bir düşünün! On yaşın üzerindeki herkes öldürdü!

Hiçbir muhabir bundan geçiş planının ne olduğunu sormuyor? Bu yeni normal olamaz, bu tek başına yaşayan mahkumlardan neredeyse daha aşırı bir sosyal izolasyondur. İnsanlar sosyal hayvanlardır, insanlar aklını kaybedecek ve intihar edecektir. Bunun yeni normalin ne kadar saçma olduğunu yeterince vurgulayamıyorum.

Şu anda biçimlendirici yıllarında olan tüm çocuk nesli çok, çok berbat olacak.

Kimse sormuyor İnsanların bir yıl böyle yaşamasını bekliyor musunuz? İki? Beş? Sonsuza dek?!

“Aklıma gelen şey, hiçbir hükümetin COVID’den normalliğe geri dönen bir planı olmamasıdır19” üzerine 19 yorum

1. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-08-2020 21:13:32

2. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:56:01

3. Kars merkezden ben mehmet. Selam web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 19:08:39

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 20:07:53

5. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:32

6. Yalova dan kimler var. Aklıma gelen şey, hiçbir hükümetin COVID’den normalliğe geri dönen bir planı olmamasıdır19 . Merhaba siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 80

7. Bu konu : ” Aklıma gelen şey, hiçbir hükümetin COVID’den normalliğe geri dönen bir planı olmamasıdır19 ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 159

Yorum yapın