Çoklu evren teorisi göz önüne alındığında. Mandala etkisi ve bununla ilgili her şey.

Birden çok evrenin internete bağlı olmadığını kim söyleyebilir?

Küçük kullanıcı tabanlı sosyal medyayı, tiktok, youtube, reddit, hatta facebook’u düşünün. Asla karşılaşmayacağınız, asla göremeyeceğiniz, muhtemelen bir daha asla göremeyeceğiniz milyonlarca insanla dolu.

Bilgi ikisi arasında yayılır ve birden çok kitle arasında yanlış yorumlanır.

IRL ile hiç tanışmamış kişiler, bir şeylerin olduğuna ya da bir şekilde olup olmadığına yemin edeceklerdir. Ama ikisi için de doğru olabilir.

Anlaşmazlık ve argüman yanılsaması, zaten çoklu gerçekliklerle bağlantılı olduğumuzu fark etmemizi engelleyen şeydir.

Kendi gerçekliğimden bir gönderiye cevap veriyor olabilirsin.

Author

34 Comments

1. Rize dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 180

2. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 16-05-2021 07:08:18

3. Bu konu : ” Aklını uçurmamı ister misin? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 216

4. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 16-05-2021 07:29:24

5. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Hakkari dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 258

7. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun 19-05-2021 13:56:56

8. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 446

9. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-05-2021 00:19:36

10. Sakarya dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 382

11. İstanbul dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Selamlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 467

12. Çanakkale dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 442

13. Isparta dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 7

14. Edirne dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 189

15. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 495

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aklını uçurmamı ister misin? ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 55

17. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, şukuladım 09-06-2021 16:31:59

18. Bu konu : ” Aklını uçurmamı ister misin? ” çok güzel. Selam paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 193

19. Bu konu : ” Aklını uçurmamı ister misin? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 79

20. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun

21. Gaziantep merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun 11-06-2021 21:46:21

22. Siirt merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, twitter da paylaştım 14-06-2021 01:23:07

23. Edirne dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 293

24. Çankırı dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım , banu – 470

25. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 87

26. Burdur dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Slm sayfan valla çok iyi, saolun , memo – 22

27. Muğla dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . Selam sayfan harbiden çok güzel, sağolun , Aylin – 437

28. Kırşehir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler 06-07-2021 02:03:29

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aklını uçurmamı ister misin? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 157

30. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2021 09:58:03

31. Kocaeli dan kimler var. Aklını uçurmamı ister misin? . selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 312

32. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link