Amcam, piramitler / İncil Kodu / Kutsal Kan ve Holly Kase’deki gizli odalar hakkında bir aile barbeküsünde rant yaptığında ben gençliğimdeydim.

Bana söylediği tek şey basitçe, “Size söylenenlere inanmayın. Aynı zamanda ne düşündüğünüze de inanmayın. Gerçek arada bir yerde.”

İlk önce hangi komploların wtf’nin gerçekten devam ettiğini düşündürdüğünü duymak ister misiniz?

Ayrıca bir teğet üzerinde, büyük ayağın, bu savunma mekanizmasını henüz gerçekleştirmemiş olan belirli bir organik maddenin neden olduğu bir halüsinasyon olduğuna inanıyorum. Bu yüzden en rahat gözlemlerle ilişkilendirilen ‘keskin’ kokuya inanıyorum. Bigfoot bir mantardır! Dövüş benimle 🙂

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , gaye – 73

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, saolun

3. Rize merkezden ben . Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun 15-02-2021 09:52:13

4. Aksaray merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, tebrikler 20-02-2021 00:04:22

5. Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, saolun 27-02-2021 11:49:45

6. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 359

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 479

8. selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Giresun dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Emine – 302

11. Mersin dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 264

12. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler

13. Bu konu : ” Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 50

14. Bu konu : ” Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 468

15. Muş dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 182

16. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 12-04-2021 20:08:26

17. Bu konu : ” Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 107

18. Ağrı dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 470

19. Bayburt dan kimler var. Aklınızı ilk ateşe veren komplo neydi? . selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 106

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link