Doğru şeyler söylediğine eminim ama üzgünüm, böyle beyaz önlük giyen birini artık ciddiye alamıyorum. İnsanların beyaz önlüğe bakmasını ve vay be neden bahsettiğini biliyor olmalı demesini sağlamak bir zihin kontrol hilesidir. Duymak istediklerimi söyleseler bile, artık bu beyaz laboratuvar önlüklerini giyen kimseye güvenmiyorum. Aynı kurumlar tarafından “akredite” olmak, saçmalıkları zorlamak bende pek güven uyandırmıyor.

45 Comments

1. Mrb siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Rize merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 10-08-2021 07:49:36

3. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım 10-08-2021 07:51:04

4. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 454

5. Osmaniye dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 97

6. Slm bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

7. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

8. Erzincan dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , memo – 80

9. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, saolun

10. Bilecik dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 55

11. Çanakkale dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Merhaba sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , doruk – 148

12. Nevşehir dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, sağolun , – 435

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 329

14. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, teşekkürler

15. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

16. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 106

18. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 08:13:38

19. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, tebrikler 10-08-2021 08:15:01

20. Bilecik dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Mrb sayfa süper ötesi mükemmel, tebrikler , Aylin – 80

21. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 311

22. Adana dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 168

23. Afyon dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 453

24. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , banu – 377

25. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 175

26. Aksaray dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 316

27. Zonguldak dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , Emine – 383

28. Edirne dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 335

29. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 290

30. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

31. Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, teşekkürler

32. Ankara dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , doruk – 479

33. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 447

34. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 388

35. Karaman merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 18-08-2021 11:45:29

36. Van dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , mehmet – 415

37. Aydın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 24-08-2021 05:16:19

38. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 09:42:59

39. Gaziantep dan kimler var. Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. . Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 295

40. Denizli merkezden ben . Selamlar web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:24:34

41. Iğdır merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım 02-09-2021 06:06:49

42. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Selam sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 122

43. Bu konu : ” Akredite bir başka Doktor da aşının olumsuz etkilerini anlatıyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 314

44. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 09-09-2021 19:54:33

Write A Comment