Aşı olanların çoğu, resmi çevrimiçi formları kullanarak veya bir sağlık kurumuna giderek herhangi bir yan etkiyi bildirmeleri gerektiğini bilmiyor ve rapor sistemini kullanıyor.

Bunu bilseler bile, dürüst olalım, nüfusun bir kısmı bunu yapmak için bilgisayar kullanma becerisinden yoksundur.

Ayrıca yan etkiler önemliyse, gerçekte herhangi bir şeyi rapor edecek konumda olmayabilirler.

İnsanların, yan etkilerden şikayet etmek için twitter veya reddit’e gittikleri için uygun kanallar aracılığıyla bu raporlama adımını bilmediklerini görebilirsiniz. Daha sonra paralı paralar tarafından saldırıya uğrarlar, yorumları kaldırılır veya hesapları silinir.

Elbette bu benim tarafımdan keşfedilen bir sorun değil, bilim camiasının bir çözüm bulmaya çalıştığı bilinen bir sorun, bunun için aktif gözetleme var. yani, sağlık çalışanlarının, özellikle bu ilaçlar deneysel ise, hastaları ilaç verdikten sonra dikkatlice kontrol etmeleri gerekir.

Bir aşı değil, deneysel yeni bir ilaç türü olan covid aşısı durumunda, pasif sürveyansı kullanmayı seçtiler.

Sonuç olarak, yan etkilerle ilgili raporların sayısı düşük tutulur, rapor ederken bazı teknik hatalar yaptıkları için hasta tarafından bildirilen bazı sayılar iptal edilebilir.

aşılama programının devamında gerekçe olarak düşük bir yan etki sayısı kullanılacaktır.

bu yüzden aktif gözetleme yerine pasif gözetleme kullanıyorlar

Yan etkisi olan gerçek kişi sayısını elde etmek için resmi sayıyı alıp 100 ile çarpmanız gerekir.

Author

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 160

2. Diyarbakır dan kimler var. Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir . Merhaba sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 243

3. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 136

4. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Slm siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-05-2021 10:03:47

5. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , ali – 126

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 133

7. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 95

8. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir . Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 480

10. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 128

11. Muğla dan kimler var. Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir . Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 327

12. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 261

13. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

14. Karabük dan kimler var. Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir . Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , Aylin – 260

15. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. İzmir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-06-2021 00:22:22

17. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 101

19. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler 06-07-2021 16:07:54

21. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Mrb web sitesi valla iyi, face de paylaştım , Aylin – 254

22. Bu konu : ” Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, saolun , gaye – 474

23. Slm siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2021 06:58:28

25. İzmir dan kimler var. Aktif ve Pasif Sürveyans – “aktif”, bir aşı enjekte edildikten sonra doktorlara aktif olarak anlamına gelir . Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 314

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link