Son paylaşımım 9. ve 4. kurallar için kaldırıldı, bu yüzden açık konuşayım ve ihlal etmeyeyim.

BURADA TAKİP ETMİYORUM VEYA TROLÜ YAPMIYORUM, SADECE VAXED VE İYİ OLDUĞUMU SÖYLÜYORUM

İÇERİK İLE İLGİLİ, HERHANGİ BİR PİSLİK SİKİŞİ, VAX’IN KÖTÜ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİR AMA BENDE OLAN VE İYİYİM DEDİĞİMDE, BU BİR SORUN MU? SANSÜRDEN KONUŞALIM

Önceki yazımı özetlemek için, iğneyi aldım ve iyiyim. Komplo almamayı söyleyenler arasında.

Ayrıca, ‘komplo teorisi’ teriminin nereden geldiğini biliyor musunuz?

Author

22 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 21-08-2021 07:18:54

2. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 377

3. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Edirne dan kimler var. al ya da alma . Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 250

5. Çanakkale merkezden ben . Selam herkese sayfan gerçekten mükemmel, saolun 21-08-2021 10:13:59

6. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 23-08-2021 15:55:07

7. Bolu dan kimler var. al ya da alma . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , memo – 382

8. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 102

9. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 95

10. Çanakkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 19:20:23

11. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım , emin – 406

12. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 109

13. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

14. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2021 18:30:58

15. Tokat dan kimler var. al ya da alma . selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 299

16. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 332

Write A Comment