Pekala, kural 5 ‘büyük harf kilidi yok’ derken, shift tuşunu basılı tutarak gönderdim. Bu yüzden silinen (kültürü iptal et) gönderimimi ÜÇÜNCÜ kez gönderiyorum (bu, kayıt için büyük harf kilidi değil)

Sonuç olarak, vax’ı aldım ve iyiyim. Buradaki komplo, insanların seni vazgeçirmesi! Soylent yeşili insandır!

Ayrıca buradaki modlar yavru kedi

Author

25 Comments

1. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Muş dan kimler var. al ya da alma . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , ahmet – 401

5. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım , gaye – 122

6. Hatay dan kimler var. al ya da alma . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 267

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, saolun 21-08-2021 09:00:37

9. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 21-08-2021 10:13:54

10. Muş dan kimler var. al ya da alma . Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 122

11. Uşak dan kimler var. al ya da alma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 483

12. Tekirdağ dan kimler var. al ya da alma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 252

13. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, şukuladım 26-08-2021 20:17:15

15. Bursa dan kimler var. al ya da alma . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 245

16. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-08-2021 05:16:40

17. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 343

19. Bu konu : ” al ya da alma ” çok güzel. Mrb siteniz valla güzel, tebrikler , ziya – 236

20. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-09-2021 09:36:00

21. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Uşak merkezden ben hatice. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, sağolun 17-09-2021 23:09:58

23. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba sayfa harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 17:05:43

24. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Write A Comment